Další rána pro rodiče oběšeného Vladimíra (†20): Našel se dopis na rozloučenou, ale není kompletní

Autor: VaB - 
25. srpna 2019
16:36

Vladimír (†20) byl nezvěstný od neděle 17. srpna. V sobotu ho našli dva kilometry od domu oběšeného na stromě, údajně se oběsil na řetězu. Podle slovenských médií za sebou zanechal část dopisu na rozloučenou. Ten ale nikdy nedokončil. Dřív si vzal život.

Naposledy ho viděli v hospodě, kde byl se svou kamarádkou Veronikou, do které byl nešťastně zamilovaný. „Prý jí řekl, že nemá s ženami štěstí a od té doby ho nikdo neviděl. Sebral dámské bílo-růžové kolo, láhev vodky, dvě krabice džusu, řetěz na psa a odešel,“ řekla o svém synovi Vladimírovi webu Pluska jeho matka Adela (43).

Dopis na rozloučenou nikdy neodeslal

Vladimír sebevraždu zřejmě nějakou dobu plánoval. V počítači měl údajně připravený i dopis na rozloučení. Veškeré své trápení ukončil v temném lese Tribeč. Ten je známý tím, že se v něm ztrácejí lidé a také přitahuje sebevrahy.  

„Okolo oběda jsme našli v lese na stromě oběšeného Vladimíra. Nacházel se jen asi 2,5 kilometru od domu, kam dojel na kole. Byl oběšený na řetězu, který si vzal s sebou,“ řekl Plus JEDEN DEŇ jeden z pátračů, shodou okolností rovněž Vladimír.

Proč Vladimíra nenašli dřív?

Do pátrací akce po pohřešovaném mladíkovi se zapojilo téměř sto lidí policistů, hasičů i dobrovolníků. Před tím, než odešel z domu, si uklidil pokoj, to rodičům přišlo divné. Pak odjel na kole bůhvíkam.

Podle dobrovolníků se pátrači primárně soustředili na místa, které Vladimír znal a které často navštěvoval. Prohledávali i koryta řek. „Soustředili jsme se v první řadě na místa, která znal a kam před tím chodíval. Prohledávali jsme i vodní toky. I kdyby se našel dřív, pomoci by mu už nebylo,“ vysvětlil, přičemž zprávu o nálezu mladíkova těla potvrdila i slovenská policie. V terénu po mladíkovi pátrali několik dní. Rodiče podle pluska.sk už byli připraveni na to nejhorší. 

 

zkratik ( 25. srpna 2019 18:38 )

bohužel,už na fotce je vidět,že klučina byl trochu "jinej"

Monikay ( 25. srpna 2019 16:57 )

škoda mladého života, někdy člověk podlehne dojmu, že už nikdy nebude líp

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud