Tělo známého advokáta Stanislava P. (†34) našli lesníci: Měl prostřelenou hlavu

Ilustrační foto
Autor: ital - 
10. 7. 2019
10:28

Obrovský šok zažili slovenští lesníci, kteří v úterý odpoledne nalezli v lese u malé obce Ratka v okrese Lučenec tělo mladého muže s prostřelenou hlavou. Podle dostupných informací by se mělo jednat o známého lučeneckého advokáta Stanislava P. (†34). Jak a proč ale zemřel?

Lesníkům se naskytl děsivý pohled, když v úterý odpoledne přišli na místo nedaleko obce Ratka na jihovýchodě Slovenska. Na zemi ležel muž s prostřelenou hlavou. Vedle něho se nacházela zbraň. Dělníci bez váhání na místo přivolali policii.

„Můžeme potvrdit tuto událost. Jde o Stanislava P. z Lučence,“ uvedla policejní mluvčí Banskobystrického kraje Mária Faltániová. Podle portálu Plus Jeden Deň se má jednat o známého místního advokáta.

Bezprostředně po nálezu těla probíhaly procesní úkony nutné pro vyšetřování příčin smrti mladého muže. Místo činu zabezpečila policie a dorazil také soudní lékař. Ani poté však nebylo potvrzeno, zda se advokát stal obětí vraždy nebo si vzal život sám. Jak uvedl zmíněný portál, další informace budou známy až po oficiálním vyjádření slovenské policie.

banany ( 10. července 2019 18:46 )

Jestli to byl kretén a soudil nespravedlivě jako v Česku tak holt není čemu se divit. Lidi by měli stejně brát spravedlnost do svých rukou když zákony jsou na pr.d.!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud