Dojemný vzkaz od dopravní nehody: Vašek poděkoval těm, co pomohli jeho rodině

Rodina Vaška měla autonehodu: V dojemném prohlášení děkuje všem, kteří při nehodě pomáhali!
Autor: rc - 
19. 8. 2019
16:14

Sociální síť facebook dojal vzkaz Vaška S., jehož rodina měla v sobotu autonehodu. Na místě neváhalo zastavit mnoho lidí, aby pomohli. Vašek ve chvíli, kdy se strachoval o své blízké, nestihl poděkovat všem, kteří pomáhali, a tak se rozhodl to udělat postřednictvím sociální sítě s nadějí, že se to k nim dostane.

Vašek S. v sobotu obdržel děsivý telefonát. Muž na druhém konci mu sdělil, že jeho rodina měla autonehodu. „Dneska mi zastavil svět, když jsem zvedl cizí číslo a zjistil, že moje žena se synem a tchyní měli nehodu. Kdy je smetlo auto, co nedalo přednost,“ píše Vašek na začátku dojemného vzkazu, který zveřejnil na sociální síti facebook.

Vystrašený Vašek okamžitě spěchal na místo nehody, aby zjistili, zda jsou jeho blízcí v pořádku.  Na místě vládl chaos, a zatímco se Vašek snažil zjistit, co se stalo s jeho rodinou, přišla k němu neznámá žena. „Hledáte kolem sebe, kde kdo je. Kde je syn, žena… V tu chvíli se objevil anděl, slečna, paní, která držela mého syna a šla ke mně. Rovnou mi sdělovala všechno, co se stalo. Hrozně bych jí chtěl tímto poděkovat, nevím, jestli jsem jí stihl vůbec něco říct,“ uvedl v poděkování. 

„Paní mi později dala všechny věci z vraku ke mně do auta, autosedačku, věci ženy a jiné. Moc děkuju, že jste tam byla,“ napsal Vašek a dodal: „Nesmím zapomenout na muže, pána, co mi volal. Který taky prostě šel a pomohl, zachraňoval. Nebál se, nesesypal se. Taky nevím, jestli jsem mu něco stihl říct. Proto znova děkuju. Vím určitě, že vás tam byla spousta, co pomáhala, a určitě díl pomoci nebyl jiný. Prostě všem, co jste šli a pomohli, jedno velké Díky.“ Vaškův malý syn je v pořádku. "Žena s tchyní si pár dní poleží, ale jsou to ženy a ty něco vydrží," napsal Vašek v závěru dojemného poděkování.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud