Šokující posun v případu 3 členů tajné sekty zastřelených kuší: Policie už ví, proč zemřeli
Tři lidé zabití kuší (†30, †33 a †53), jejichž těla se našla v květnu v jednom z penzionů v bavorském Pasově, zřejmě zemřeli o své vůli. Vyšetřovatelé vycházejí z toho, že dvě oběti s jejich zřejmým souhlasem po omámení zabila 30letá Farina C., která pak spáchala sebevraždu.
V květnu našla německá policie v pasovském penzionu spolu se zřejmou střelkyní 53letého Torstena W. a 33letou Kerstin E. Zatímco v tělech muže a starší ženy bylo zabodnuto několik šípů, Farina měla v těle šíp pouze jeden. V pokoji, kde lidé zemřeli, se také našly tři kuše.
S tímto případem podle všeho souvisí i smrt dalších dvou žen - Cariny U. (†19) a nejmenované 35leté ženy - které byly rovněž v květnu objeveny v dolnosaském Wittingenu, a to v bytě střelkyně z pasovského penzionu. Obě zemřely na otravu a podle mluvčího pasovské prokuratury Waltera Feilera mnohé nasvědčuje tomu, že spáchaly sebevraždu.
Všech pět mrtvých patřilo k sektě věřící v opakované narození, jejímž vůdcem byl 53letý Torsten, který zemřel v Pasově. Svého života se rozhodli vzdát, aby se narodili na jiném místě nebo v jiném čase nového světa či nového systému.