Auto Alžběty (†46) a Dariny (†30) na přejezdu smetl vlak! Zemřely jen pár metrů od domova

Autor: rc - 
7. 7. 2019
16:37

Tragédie na železničním přejezdu se stala u obce Horný Pial na Slovensku v pátek. V autě zde zemřely dvě ženy Darina (†30) a Alžběta (†46). Jejich auto zatím z neznámých příčin smetl vlak! Na obě ženy doma čekaly děti.

V pátek byl sváteční den a Alžběta se neměla jak dostat do práce, proto ji svezla její kolegyně Darina. Ženy se již vracely z práce domů, když došlo k tragédii. Zatím z neznámých příčin je na přejezdu u obce Horný Pial smetl vlak! Rychlík jel z Košic do Bratislavy a vezl 300 lidí. Auto značky renault měl před sebou vláčet víc jak 100 metrů.

 „Bětka jezdila autobusem. Ale byl svátek, proto ji vezla kolegyně. Od domu ji dělilo něco přes 150 metrů,“ řekl soused pro Čas.sk a dodal, že svědek nehody uvedl, že řidička údajně měla za jízdy telefonovat, a nedávat tak pozor. Ovšem případem se stále zabývá policie a přesná příčina nehody nebyla ještě zjištěna.

„Prý nějaký řidič viděl, že žena za volantem telefonuje. Mohly si i povídat, ale i svítit prudké slunce a nevšimly si signalizace. Je to hrozná tragédie, protože to byla výborná žena. Dokonce jsme si i pobrečeli,“ dodal soused. „Řidička pravděpodobně nerespektovala světelnou signalizaci a vjela na železniční přejezd,“ uvedla policejní mluvčí Renáta Čuháková.

 „Je to strašné. Nevím, co se tu děje. Od začátku roku jsme měli na vesnici víc jak dvacet pohřbů. Darina žila s partnerem a měli dvě malá děvčátka. Ta mladší půjde teď do první třídy,“ uvedla žena pocházející z Velkého Ďura, odkud pocházela Darina.

goral ( 8. července 2019 09:31 )

jenže jí bylo milejší čumět do mobilu, než myslet na děcka!

liskabystrouska ( 8. července 2019 06:42 )

z no prosim telefonovala k.r.a.W.ajzna tak jaka neznama pricina

Rony237 ( 8. července 2019 04:27 )

Další ***,co chtěli zvítězit nad vlakem a jeto pořád dokola.Řidič nesmí vjet na železniční přejezd pokud se nepřesvědčí,že může tento přejezd bezpečně projet tak zní vyhláška.

slovan1954 ( 8. července 2019 01:25 )

...a stolice byla?

fortun ( 7. července 2019 23:55 )

*** šílené

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud