Hrůzná nehoda v dovolenkovém ráji: Sandru (†24) rozmáčkl balvan na pláži!

Autor: lm - 
7. 7. 2019
09:18

K hrozivé nehodě došlo na oblíbené pláži v turistické oblasti Cala Vinyes na Mallorce. Mladý pár tu trávil večer na skále pozorováním hvězd. Půltunový balvan, na kterém seděli, se však náhle převrátil a uvěznil je pod sebou. Sandře (†24) už bohužel nebylo pomoci, kámen ji rozdrtil přímo před zraky přítele, který sám skončil s vážnými zraněními v nemocnici. 

K tragédii došlo v pondělí večer na skalnatém pobřeží v turistické oblasti Cala Vinyes, která se nachází nedaleko Magalufu. Sandra Amorosová (†24) a Adelardo Contador (25) se sem zašli dívat na hvězdy po práci v nedalekém baru. Půltunový balvan, na kterém seděli, se však náhle převrátil a uvěznil je pod sebou. 

„Seděli jsme na tom kameni a najednou zničehonic bez varování to na nás spadlo,“ popsal Adelardo místnímu deníku Diario de Mallorca. Začal jsem křičet: Sandro, Sandro, ale neodpovídala,“ doplnil mladík, kterému se podařilo vytáhnout telefon a zavolat záchranáře, ač se sám nedokázal zpod balvanu vyprostit. I hasičům s hydraulickým zvedákem to trvalo přibližně dvě hodiny, než ho vysvobodili. Pro Sandru však již bylo pozdě, zemřela na místě. 

„Znali jsme se od loňska. Pocházela z města Yecla na východě Španělska a já jsem z Barcarroty ze západu země. Hodně jsme se spolu nasmáli,“ uvedl zdrcený mladík, který stále leží v nemocnici. Balvan mu měl totiž podle místních médií rozdrtit nohy. „Nechápu, jak to místo mohlo být přístupné veřejnosti a jak je možné, že k těm kamenům dokonce vedou schody, když se před několika lety stalo podobné neštěstí v Malgratsu?“ ptá se naštvaně.

xxxx666 ( 7. července 2019 18:43 )

Podle rádobynovinářů PLESKU je každá destinace dovolenkový ráj.

Jan Chladek ( 7. července 2019 12:55 )

Asi se kouknu na co si sedam a co je nademnou.

PPP150W ( 7. července 2019 12:31 )

Když to tam je, pitchujete. Když to tam není, pitchujete taky. Nikoho nenechá na pochybách pravý smysl vaší přítomnosti na diskuzích. Pitchovat za každou cenu. To je činnost, kterou si krátíte dlouhou chvíli při čekání na dávky?

vemenozmojistary ( 7. července 2019 11:02 )

..... krásného andílka Sandru........ 😂

dopingpho ( 7. července 2019 10:19 )

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud