Tomáš (†16) měl 47 bodných ran! Vraždící Judita (16) byla jako smyslů zbavená

Autor: chal - 
22. června 2019
19:07

Smutný příběh vraždy studenta gymnázia Tomáše (†16) je tragičtější snad každým dnem. Z nových informacích o případu pravidelně tuhne krev v žilách... Slovenským médiím se podařilo získat pitevní zprávu, která odhalila, s jakou brutalitou Judita (16) svého kamaráda ubodala. Oběť měla po těle desítky bodných ran...

Byli to nejlepší kamarádi, nikdo si nedokáže vysvětlit, proč to udělala… Judita se vyšetřovatelům k brutální vraždě spolužáka Tomáše přiznala, proč ale něco tak strašného udělala, vysvětlit nedokázala.

„To, co se stalo, je jedno velké nedorozumění, nevím, jak k tomu došlo. Tomáš byl můj nejlepší kamarád. Je mi to všechno neskutečně líto,“ vypověděla Judita při výslechu.

Serveru NaStope.sk se podařilo získat Tomášovu pitevní zprávu, která dokazuje, že Tomášova smrt rozhodně nebyla žádná náhoda. O tom ostatně svědčilo i množství krve v bytě, kde k tragédii došlo.

Judita Tomáše ubodala kuchyňským nožem s čepelí dlouhou 18,5 centimetru. Studentka jím mladíkovi zasadila neuvěřitelných 47 ran! První měla přijít, když byl sehnutý k botám a v předsíni se chystal k odchodu.

Následovalo naprosté šílenství, jatka. Student žilinského gymnázia byl podle patologa ubodaný velkou intenzitou a prudkostí. Kromě toho Judita mladíka řízla do krku.

„Mnohačetné bodné rány na přední straně trupu, některé s průnikem do dutiny hrudní a dutiny břišní. Mnohačetné mělké rány nepronikající do tělesných dutin, vícečetné bodné rány na zadní straně trupu, některé s průnikem do dutiny břišní,“ cituje pitevní zprávu server.

Obviněná dívka čeká na soud ve vazbě. Za brutální vraždu jí hrozí až 15 let vězení.

Mia Homolova ( 9. ledna 2020 22:56 )

V reportáži ještě řekli že ji musí chránit neměla ani pouta a ještě soucitně že byla doranana!!!jako co????dorananej člověk vypadá jinak,co se to děje s tim silné "krestanskym" národem?když takové myšlení.... Zastávat se něčeho takového

Mia Homolova ( 9. ledna 2020 22:45 )

Jo to známe dnešní "nadaní" dečka hlavně když si to přejí jejich bohatí rodiče

Mia Homolova ( 9. ledna 2020 22:41 )

A když se to narodilo jak se všichni z toho šli posrat že?jake sluníčko se narodilo,ne, narodil se obycejnej clovek

Mia Homolova ( 9. ledna 2020 22:39 )

Vinit její mámu že se o ní nestarala je hloupost,protože to by Judita neměla co žrát neměla by co na sebe a spala by na ulici...jsou matky co spusobuji frustraci a nejsou učitelky...když neví proč to udelala-schizofrenie,vždyť pořád věří že to udělal někdo kdo vůbec neexistuje!proč se to neřekne v tv? ještě ji chtějí chránit a zaručovat se za ní?není to nefér vůči lidem kteří nezabíjejí a třeba mají tajemnou nemoc a lékaři ich označí za duševně chorých třeba mají jen skrytej nádor a lékaři na to nepřijdou... Dečka mají pozornost až příliš proto si myslí že jsou střed vesmíru a když něco není podle jich představ....

europa ( 23. června 2019 07:30 )

Obnovit trest smrti!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud