Muž našel doma svou partnerku bez hlavy: Máma holčičky (8) byla v šestém měsíci

Autor: ital - 
13. 6. 2019
19:52

Šestatřicetiletá máma osmileté holčičky Isabell Elena Răducanuová byla v šestém měsíci těhotenství. V úterý odpoledne, když se vrátil z práce domů,  ji našel její přítel Juan Vicente v jejich apartmánu ve španělském městě Xativa v oblasti Costa Blanca. Ležela v posteli, byla nahá a její hlava byla oddělená od těla.

Šest měsíců těhotnou Isabell Elenu Răducanuovou pocházející původem z Říma našel v úterý odpoledne partner v jejich apartmánu ve městě Xativa ve španělské oblasti Costa Blanca. Matka osmileté dívky ležela nahá na posteli a na krku měla rozsáhlé zranění způsobené nožem. Rána byla tak hluboká, že jí vrah de facto oddělil hlavu od těla, informovala místní média. Isabell čekala s Vincentem dítě. V minulosti prý pracovala jako prostitutka, ale není jisté, zda to souviselo s její vraždou.

Policie, kterou zavolali po 4. hodině odpoledne, zahájila vyšetřování vraždy pod vedením policejního velitelství ve Valencii. Zatím ještě nedošlo k žádnému zatčení. Městská rada hrůzný čin odsoudila a starosta Roger Cerda vyhlásil den smutku za oběť. Za Isabell drželi i minutu ticha a starosta řekl, že žena, na níž bylo spácháno takové násilí, si zaslouží spravedlnost.

„Naše tiché město je plné žen, které si zaslouží záruku, že mohou žít své životy v rovnosti a naplno a využívat svá práva,“ řekl Cerda davu, který se shromáždil před městskou radnicí. Isabellina kamarádka Mangolia Molines Dominiguezová prohlásila, že hodlá zahájit kampaň ve jménu zavražděné ženy, která v dubnu sdílela na facebooku ultrazvukový snímek svého nenarozeného dítěte.

Mangolia zveřejnila prostřednictvím svého facebookového účtu: „Slibuji, že najdu spravedlnost za tebe i za to, co chceš nejvíc. Tvé malé holčičce dám veškerou lásku, kterou jsi jí dávala ty. Od prvního dne, kdy jsem tě potkala, kamarádko Isabell Eleno Răducanuová, jsem tě milovala a milovat tě budu pořád. Odpočívej v pokoji, holka, budu s tebou, moje královno, miluju tě, Isabell.“

nika70 ( 14. června 2019 10:08 )

Tak to vypadá, že prostituce nebyla její minulostí. Další zvrhlej kunčoft.

liskabystrouska ( 14. června 2019 05:40 )

ještě stacila naspulit pysky hore dole

StojanJakotyc ( 14. června 2019 04:13 )

Pro samou praci ani nevedela kde ji hlava stoji chudera

smradlavamakrela ( 13. června 2019 22:58 )

Hlavy se řežou v Evropě až od roku 2015. Čím to asi bude???

dajka123 ( 13. června 2019 22:39 )

Zase je v kurzu nějaké kurtizána? To, že je to blběna dokazují i fotky například obr.č.4. Obvykle si maminy své holky čančají, tady ta už v dceřiných 8letech dělá z ní kurtizánu. 🤮

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud