Modelka svědčící v procesu s fotbalisty vypadla ve Špindlu z balkonu: Po brutálních zraněních klíčový výslech!

Autor: kon, štš - 
18. 5. 2019
05:00

Přežila záhadný pád z balkonu apartmánu ve Špindlerově Mlýně. Ruska Jekatěrina Bobkovová (30), která u moskevského soudu svědčila v případu ruských fotbalových reprezentantů Pavla Mamajeva a Alexandra Kokorina, se o víkendu zřítila z hotelového balkonu ve Špindlerově Mlýně. Proč spadla? Pomohl jí k tomu někdo? Modelku brzy čeká zásadní výslech.

Zlomená pánev a dvě žebra, pohmožděné plíce, nitrolebeční krvácení. Tato zranění utrpěla modelka Jekatěrina Bobkovová (30) po pádu z deseti metrů. Žena, která svědčila v procesu s ruskými fotbalisty Pavlem Mamajevem (30, Krasnodar) a Alexandrem Kokorinem (28, Zenit Petrohrad), leží v nemocnici.

Klíčová svědkyně nemlčela

Podle informací Blesku byla včera za modelkou ve špitále policie, výslech ale ještě nebyl kvůli následkům zranění možný. „Čekáme na to, až se její stav zlepší natolik, že bude schopná vypovídat. Její svědectví pro nás bude klíčové, mohla by popsat, co se tam stalo,“ řekla Blesku policistka Ivana Ježková.

Policie dosud neřekla, jestli měla pád ženy způsobit další osoba. „Zahájili jsme úkony v trestním řízení pro zatím nespecifikovaný trestný čin. Neznamená to ale ještě to, že zahájíme stíhání,“ řekla Ježková.

Apartmán patří miliardáři

Případ hojně komentují ruská média. „Apartmány, v nichž přebývala s kamarádkou, jsou psané na bývalého hlavního sponzora ženského basketbalového týmu CSKA Moskva Andreje I.,“ píše web Spletnik.ru a upozorňuje na majetek muže v hodnotě 4,6 miliardy korun a na fakt, že byl v minulosti senátorem.

bostonskyvitr ( 18. května 2019 20:57 )

Owarstan...

3dots ( 18. května 2019 17:07 )

Escaperoom ( 18. května 2019 15:39 )

Ty vypatlanéj imbecile pedofilní zoofile aby ti na rakovinu vychcipala v bolestech celá familie i s tebou kreaturo!

ivoadler ( 18. května 2019 15:37 )

Šikovná dívčina. A pozor - není to kur va!

pipa583 ( 18. května 2019 10:40 )

Zas je z toho komedie....ožrala se a sfetovala....a spadla.....zase nějaké konspirace.... bože můj \!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud