Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Oblačno 11°C

Hokejista Putin na kolenou: Po kanonádě přehlédl na ledě koberec a letěl k zemi

Video se připravuje ...
Autor: ula - 
11. května 2019
21:25

Vladimir Putin hravě skolí medvěda, umí jezdit na koni, ovládá judo a loví ryby holýma rukama -  tedy alespoň podle ruských médií. A také velmi rád předvádí své hokejové umění. Při exhibičním zápase s bývalými hvězdami v NHL v Soči poslal puk do branky osmkrát. Vítězné kolečko všestranného státníka ale překazil zrádný červený koberec, který prezident přehlédl.

Vladimir Putin (66) dal v loňském exhibičním zápasu pět gólů, letos skóroval podle agentury Reuters rovnou osmkrát, i když některá média píší o devíti, jiná dokonce o deseti gólech a tenhle údaj zveřejnil po zápase, který skončil 14:7, i samotný Kreml.

Nejen tohle vítězné představení Putina však během slavnostního večera za účasti hokejových legend jako Vjačeslav Fetisov či Pavel Bure zaujalo.

Na závěr zápasu, kdy Putinovi, jak se patří, aplaudovala celá hala v ruském Soči, se rozhodl udělat vítězné kolečko. Při kynutí davu však prezident přehlédl červený koberec, zakopl a poroučel se k zemi. Naštěstí mu jeho spoluhráči pomohli rychle vstát a Putin mohl dál dělat, jako by nic.

V době, kdy hokejem žije řada zemí včetně České republiky s ohledem na probíhající mistrovství světa na Slovensku, kde je podle bookmakerů ruská Sborná jedním z největších favoritů, tak Putin zaujal nechtěně krkolomným kouskem, ze kterého se však rychle otřepal. Přesto pro řadu komentátorů na sociálních sítích jde o moment, který stál za řadu zmínek a někdy i posměšků.

Podívejte se na Putinův pád:

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

jajas ( 12. května 2019 14:03 )

Borec nakonec!

Huron ( 12. května 2019 13:11 )

Konečně taky poznal jaké to je padnout na hubu a z oblaků se dostat až na zem,padon na koberec.Nevím proč má stále tu potřebu se předvádět.

strejda777 ( 12. května 2019 11:41 )

Asi si říkal: Já jsem PUTIN a nějaký koberec mně nezastaví"!

oldedek ( 12. května 2019 11:26 )

Putin řádil na ledě s hokejkou stejně jako náš pan soudruh Zeman na běžkách - akorát náš pan soudruh se navíc nechal ze zadu ještě podepřít hornickou stojkou ...

Takový staří lidé a takový narcisti - to je ale tak trapný a myslím i pro svět nebezpečný když lidé s takovouto mocí mají takovouto dost vážnou chybu mozku - já bych se s tou ostudou asi propadl do hajzlu a přikryl se deklem ...

sekebo ( 12. května 2019 10:58 )

Ty góly, ty byly opravdu, jako z učebnice .Už jen pár let a bude na tom, jako Eman

Zobrazit celou diskusi