Ve Špindlu spadla z balkonu ruská modelka: Svědčila proti fotbalistům!

Modelka, která svědčila v kauze fotbalistů Kokorina (na snímku) a Mamajeva ve Špindlerově Mlýně, vypadla z balkonu.  (Autor: Instagram/katenkapugovka, Profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
14. května 2019
20:13

Ruska Jekatěrina B., která u moskevského soudu svědčila v případu ruských fotbalových reprezentantů Pavla Mamajeva a Alexandra Kokorina, se o víkendu zřítila z hotelového balkonu ve Špindlerově Mlýně a je v bezvědomí v nemocnici.

Uvedla to v úterý ruská tisková agentura RIA Novosti s odvoláním na mluvčího trutnovské policie a na ruské velvyslanectví. Na případ zraněné ženy upozornil Deník N. Kokorin a Mamajev byli tento měsíc odsouzeni v Moskvě za loňské napadení několika lidí v centru ruské metropole k 18, respektive 17 měsícům za mřížemi.

„S největší pravděpodobností šlo o nešťastnou událost. Šla si zakouřit na balkon, seděla na zábradlí ve třetím nadzemním podlaží a pak ji našli dole pod balkonem. Na balkoně byla zřejmě sama," řekl v úterý mluvčí policie v Trutnově Lukáš Vincenc, aniž upřesnil její totožnost. Policisté podle něj čekají, až se zdravotní stav ženy zlepší, aby ji mohli vyslechnout.

Zraněná žena je podle zástupců královéhradecké fakultní nemocnici mimo ohrožení života. „Mohu potvrdit, že pacientka je hospitalizovaná ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. Žena je ve vážném stavu, ale mimo ohrožení života. Nadále zůstává v péči lékařů," řekl odpoledne mluvčí nemocnice Jakub Sochor, který rovněž totožnost zraněné ženy nepotvrdil.

Nicméně představitel ruského velvyslanectví v Praze podle RIA Novosti uvedl, že Jekatěrina B. 10. května po pádu utrpěla četná zranění a ocitla se v hlubokém bezvědomí.

Jekatěrina B. byla podle ruské agentury jednou z hlavních svědkyní v případu fotbalistů Kokorina a Mamajeva. Nacházela se totiž v Moskvě v jejich společnosti, když došlo k jejich konfliktům s jedním řidičem na parkovišti a následně v kavárně s ministerskými úředníky.

Kokorin 8. května dostal u moskevského soudu 18 měsíců nepodmíněně, Mamajev 17. Podle svědků byli oba ruští hráči při incidentu pod vlivem alkoholu a zřejmě i drog. Oběma hrozil až sedmiletý trest.

petr12 ( 15. května 2019 11:39 )

podle žumpy,kavárny,jeblé opozici,senátoru,a hovad pisálku tu udělal Putin!!

jussuf ( 15. května 2019 10:02 )

Sexuálne sa prejaviť tak, že sa ,,zjeBE" z balkóna je určite nejaká úchylka

snehulak ( 15. května 2019 08:19 )

Tak tyhle "společnice" si dnes říkají modelky?

liskabystrouska ( 15. května 2019 06:30 )

urcite marjanku ...ta nana votl...ena

Pohybovenadany ( 15. května 2019 03:42 )

Ruska ? Te neni škoda ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud