Opilý David (18) na čtyřkolce zabil Natálku (†13): Zranil další dvě děti!

Autor: DH - 
13. 5. 2019
11:16

Příšerná tragédie! Obyvatelé obce Belá-Dulice nedaleko slovenského Martina zažili šok poté, co tam v noci z pátku na sobotu přišla o život třináctiletá Natálka. Zemřela při jízdě na čtyřkolce, která narazila do stromu. Řídil opilý Dávid (18).

Podle slovenských médií teenager z vesničky u Velké Fatry na Slovensku nezvládl rychlou jízdu na nebezpečném stroji, který si bez dovolení „vypůjčil“ od svého otce.  Přestože neměl řidičský průkaz, vzal s sebou na zběsilou jízdu tři nezletilé spolujezdce.

Tragická nehoda se stala podle webu Noviny.sk ve Velké Fatře na Slovensku, na kopci jménem Lysec. Bylo krátce po půlnoci, když mladík se čtyřkolkou naboural do stromu. Záchranáři se do nepřístupného terénu dostávali jen s obtížemi a nepodařilo se zabránit nejhoršímu. 

„Bohužel, nezletilé osobě už nedokázali pomoci, lékař musel konstatovat smrt,“ sdělila webu Pluska.sk mluvčí záchranářů Alena Krčová. Podle zpráv slovenských médií si nehoda si vyžádala tragickou daň v podobě úmrtí teprve 13leté Natálky.  

Nad ztrátou milé dívky truchlí celá obec. „Natálka byla milé a vždy usměvavé děvčátko, i když měla odmalička vážné zdravotní problémy. Nevzdávala se ale a snažila se žít jako zdravé dítě,“ řekla webu Pluska sousedka postižené rodiny. Po Natálce, která bude mít pohřeb ve středu odpoledne, se stýská také jejím spolužákům, kteří tragické zvěsti nejdřív vůbec nechtěli uvěřit.

Kromě Natálie seděli na stroji ještě dva chlapci. Mladšímu bylo čtrnáct let, staršímu o dva roky více. Oba utrpěli lehčí zranění kolena, respektive hlavy. Řidič Dávid prý podle jeho rodičů trpí bolestmi. S reportéry Pluska.sk hovořit odmítl.

Případem se už začala zabývat policie. Čin mladého muže prozatím kvalifikovala jako usmrcení. Dávid byl navíc podle provedené dechové zkoušky opilý. V krvi mu vyšetřovatelé naměřili 1,75 promile alkoholu. Tragédie zasáhla místní a na obecním úřadu v Belé visely černé vlajky.

 

 

Curak ( 21. května 2019 16:55 )

Davida teď asi pár let neuvidíme.

smeagol ( 13. května 2019 17:39 )

Je to sice blbe napsat a holcicce to zivot nevrati, nemela by ale byt po pulnoci spis doma v posteli? Kde byli rodice?

offline ( 13. května 2019 12:49 )

Doufejme, že motorka i čtyřkolka budou sešrotovány a Dávid již nikdy nebude mít možnost takovým bezohledným způsobem ničit přírodu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud