Milionáři zničili vandalové porsche, nedávno mu shořelo luxusní lamborghini

Autor: shp - 
29. dubna 2019
21:00

Sice má na účtu miliony, ale s luxusními kárami se mu moc nedaří. Hvězda instagramu a známý boháč Lak Sira z anglického Birminghamu se nestačil divit, když přišel ke svému zlatému porsche v hodnotě 2,4 milionu korun. Přes noc mu ho totiž poničili vandalové.

Porsche zaparkované v Londýně skončilo poškozené od kopanců a posprejované nelichotivými nápisy jako zm*d, kok*t a hovň*us. Nejde přitom zdaleka o jediné neštěstí, které auto ze Sirova početného vozového parku potkalo. V únoru mu během jízdy začalo hořet Lamborghini Gallardo v hodnotě 3,8 milionu korun.

A to zrovna poté, co si ho odvezl ze servisu. „Zrovna jsem byl na cestě do Londýna se svou přítelkyní. Auto jsem dostal zpátky ze servisu a chtěl jsem se s ním projet,“ řekla hvězda instagramu podle Daily Mirroru. Po krátké jízdě ucítila partnerka Siry zápach benzinu. Boháč proto zavolal automechanikovi.

S přítelkyní málem uhořeli

Ten mu řekl, že je to po návštěvě servisu normální. Jenže zápach sílil, a když ani otevření okénka nestačilo, milionář svůj vůz zastavil. Když z něj vylezl ven, viděl, jak hoří zadek auta. „Jen jsem musel bezradně sledovat, jak vůz, na který jsem pracoval tak usilovně, hoří. Málem jsme zemřeli, kdybych nezastavil,“ dodal.

PPP150W ( 29. dubna 2019 23:36 )

Nepíšou, že by nějaké grázly chytili...

PPP150W ( 29. dubna 2019 23:34 )

Ta čeština, že? Tak se ptám. Kteří milionáři zničili "vandalové"
Porsche a jak takové auto vypadá? Ptát se, komu "vandalové" Porsche
patřilo, asi nemá smysl, že?

Bystrozraky ( 29. dubna 2019 22:00 )

A bude pro takové grázly hůř!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud