Opilý řidič narazil do stromu: Krásná Lenka nehodu nepřežila

Autor: ital - 
13. dubna 2019
12:34

Poblíž obce Spišská Belá na Slovensku se stala v noci na pátek tragická dopravní nehoda, při níž zemřelá půvabná Lenka (†21) přímo před očima svého přítele Slava (27). Vozidlo, v němž s nimi jela ještě 23letá Mária, řídil Radoslav (27). Policisté provedli dechovou zkoušku a zjistili, že řidič byl pod vlivem alkoholu. Naměřili mu téměř 2 promile.

Mladá Lenka (†21), která pocházela z Kežmaroku na Slovensku, měla celý život před sebou. Vystudovala střední uměleckou školu a byla šťastně zamilovaná. Její přítel Slavo (27) jí dělal společnost v autě, které mladou krásku připravilo úplně o všechno, když s ním opilý Radoslav (27) narazil do stromu. „Je to hrozné, všechno měla ještě před sebou. Její rodiče se z toho nedokážou vzpamatovat. Mají i syna. Lenka byla jejich jediná dcera a měli ji velmi rádi,“ řekl pro deník Pluska.sk jeden z blízkých.

Podle informací Pluska.sk seděla Lenka v průběhu jízdy vzadu. Po nárazu utrpěla z celé posádky nejhorší zranění a ani přes usilovnou snahu záchranářů jí nedokázali pomoci. „Měla těžké poranění hlavy. Podařilo se pacientku oživit a v kritickém stavu odvézt do popradské nemocnice. Další tři cestující měli poranění převážně lehčího a středně těžkého charakteru,“ oznámila pro Pluska.sk mluvčí záchranného systému Falck Katarína Načiniaková s tím, že Lenka nedlouho poté zemřela.

„Alarmující na této tragické události je fakt, že řidič byl podrobený dechové zkoušce, která byla pozitivní. Dosahovala hodnoty 0,92 miligramu na litr,“ uvedla mluvčí krajské policie v Prešově Jana Ligdayová. Opilého Radoslava (27) policie ihned po nehodě zadržela a umístila do cely. Vyšetřovatel okresní policie v Kežmaroku zahájil trestní stíhání pro ublížení na zdraví. „Okolnosti dopravní nehody, její přesná příčina a míra zavinění budou předmětem dalšího vyšetřování,“ doplnila Ligdayová.

Kromě Lenky pocházeli další tři členové posádky havarovaného vozu ze Spišské Belé.

PPP150W ( 13. dubna 2019 20:40 )

A není to jedno? Když už udělala takovou chybu a jela s opilým řidičem, mohly jí možná zapnuté pásy zachránit život.

ki33 ( 13. dubna 2019 15:34 )

nemělo tam být první, že neměla sedat do auta s opilcem??? Než zapnuté pásy.

liskabystrouska ( 13. dubna 2019 15:26 )

antismed tak by ji zakryli oci

tmspetr ( 13. dubna 2019 13:43 )

[[[-Najděte nahé ženy ve vašem městě zde : Ej.Uz/Zeny

dajka123 ( 13. dubna 2019 13:11 )

"...Slavo (27) jí dělal společnost v autě, které mladou krásku připravilo úplně o všechno" Takovou hovadinu může napsat jen blb. Holka přišla o život ne o všechno. O všechno přišli rodiče Lenky, obvykle dítě je pro rodiče vším. Sice je to smutné, ale částečně si za to může sama.To neviděla, že je nacamraný? Buďto měla řídit sama nebo měla jet MHDéčkem a nechat blba ať si rozfláká hubu sám.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud