Pondělí 26. říjen 2020
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Oblačno 13°C

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D10: V druhém směru jelo auto v protisměru

Aktualizováno -
15. února 2019
08:58
Autor: DH - 
15. února 2019
08:20

Dálnice D10 byla v pátek ráno na dvou místech na Mladoboleslavsku uzavřena. Na 46. kilometru ve směru na Prahu havarovalo sedm vozidel, jeden člověk se zranil. V úseku kolem 38. kilometru ve směru na Turnov policie dálnici uzavřela kvůli autu v protisměru, které způsobilo dvě lehčí nehody. Dálnice je v tomto místě již průjezdná, provoz byl omezen asi 30 minut.

"Policisté přijali desítky oznámení od projíždějících řidičů o autě jedoucím v protisměru," řekl ČTK mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa. Policie má podle něj evidované zatím dvě lehčí nehody, které řidička za volantem vozidla v protisměru způsobila. Policistům se ji podařilo zastavit na 31. kilometru. Dálnice byla v místě zprůjezdněna po 7:40, před místem se vytvořila několikakilometrová kolona.

U Mladé Boleslavi na 46. kilometru ve směru na Prahu se srazilo sedm vozidel. Událost byla původně ohlášena bez zranění, při zásahu hasičů a policistů si ale jeden z účastníků nehody začal stěžovat na zdravotní potíže, záchranná služba ho převezla do nemocnice. "Na místě provádíme protipožární opatření," řekl ČTK hasičů Jaroslav Gabriel

Video Dálnici D10 uzavřela nehoda sedmi aut a auto v protisměru - Aktu.cz

Policie kvůli této nehodě dopravu odklání na 46. kilometru, místo nehody řidiči objedou přes Mladou Boleslav, zpět se mohou vrátit na 44. kilometru.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud