Michal (†22) se zabil v autě cestou z diskotéky: Z jeho posledních slov mrazí!

Autor: ital - 
11. 4. 2019
20:12

Dva mladí kluci si chtěli užít páteční noc na diskotéce, domů se však vrátil jen jeden. Michal (†22) přišel o život při tragické dopravní nehodě, kterou způsobil, když vezl svého mladšího bratra Richarda (16) domů. Krátce předtím mu řekl něco, z čeho Richarda doteď mrazí. Tušil snad Michal svou smrt?

V sobotu došlo u slovenské Rimavské Soboty k dopravní nehodě, při níž zemřel Michal (†22), který vezl svého bratra z diskotéky. Jejich vůz po projetí ostré zatáčky narazil do stromu a skončil otočený na střeše v protisměru.

Michal (†22) neměl ani řidičský průkaz a jeho bývalá přítelkyně Virgínia řekla, že často hazardoval. Jako by však vše naznačovalo, že jeho smrt přijde tento den. Jeho matka potvrdila, že se jí v sobotu, kdy havaroval, zdál zvláštní sen. „Máš dva, vracím ti jednoho,“ popsala Eva, co se jí tu noc zdálo.

„Už v břiše byl Michal živý, jako by předzvěst toho, že bude žít rychlý život. Už jako pětiletý pomáhal otci spravovat auto. Povídal mi, že chce být cyklomechanikem,“ pověděla zdrcená Eva. „Takové povolání neexistuje, jen automechanik. Tak budeš automechanikem,“ odpověděla mu na to.

Zoufalá matka má dodnes výčitky svědomí. „Neměli jsme na něho být tolik přísní a měli jsme mu dovolit udělat si řidičský průkaz,“ sdělila. Michal byl totiž auty posedlý, a dokonce časem začal rodičům tajně brát klíče od jejich vozidla.

Tušil Michal svou smrt? Jeho poslední slova bratrovi

Mladší bratr Richard má na chvíle před havárií děsivé vzpomínky. „Bylo po dešti. První zatáčku ještě vyrovnal a potom mi řekl: ,Připoutej se, ještě chvíli chci být s tebou šťastný´,“ prozradil Richard poslední slova svého bratra.

Poslední rozloučení s Michalem se konalo ve středu v Rimavské Sobotě. Na pohřeb mu přišlo okolo 500 lidí, zejména spolužáci, kamarádi a automobiloví nadšenci. Ve smuteční řeči zaznělo: „Michal vzkazuje z nebe, abyste neplakali, protože jakmile ho zabije rychlost, zemře s úsměvem na tváři. A on tak zemřel. Byl adrenalinový anděl.“

Ze hřbitova převezli Michalovo tělo do krematoria. „Jeho popel rozsypeme do vzduchu a bude z něho vítr,“ oznámila rodina kamarádům a známým na posledním rozloučení se svým synem.

222email222 ( 12. dubna 2019 19:36 )

Mladej nemladej, jezdíš jako hovado? Tak zdechni!

fannyy ( 12. dubna 2019 19:00 )

Tak dlouho,až. Co čekal frajer

nanometr ( 12. dubna 2019 18:50 )

Cikáni jdou do nebe...

okluznifranta ( 12. dubna 2019 15:10 )

Chuj s blbem a ať mu hnáta čouhá z hrobu...Kretónovi...

Jodo ( 12. dubna 2019 12:58 )

No, takže jsem si k tomuto případu zjistil pár faktických informací: - týpek nemá řidičak, nikdy ho neměl - má auto - všichni o tom stavu ví, pro všechny je to ok - dle informace ze slovenských médií už jednu havárii měl, navíc byl ožralý, byl obviněn, byl mu uložen zákaz do roku 2022, který jako většina podobných idiotů směle porušoval a od policie pak dostal, co jiného než maření a nic víc. (Michal bol podľa polície v minulosti viackrát trestaný. „Za ohrozenie pod vplyvom návykovej látky a marenie výkonu úradného rozhodnutia. Do decembra 2022 mu bol uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá.) - dle vyjádření jeho přítelkyně prý platilo i toto: (Hovorili, že asi mal v sobotu vypité, ale on bol taký, že triezvy si nesadol nikdy za volant.) Takže všichni kolem, včetně jeho rodičů věděli, co dělá, nikdo s tím nic nedělal, všem to pŕiślo naprosto ok a v pohodičče...... Na tomhle světě je fakt něco špatně

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud