Taxík vláčel psa ulicemi Jihlavy: Hororovou scénu natočily kamery

Autor: shp, cad - 
20. 3. 2019
17:09

K nehodě, ze které se bude všem milovníkům zvířat svírat hrdlo, došlo v Jihlavě. Žena si objednala taxíka, do kterého však po jízdě omylem přibouchla vodítko svého malého pejska. Vůz pak vláčel zvíře několik stovek metrů po silnici.

Paní z Jihlavy si objednala taxík a poté, co jízda skončila na náměstí, zaplatila jeho řidiči. Jenže omylem přibouchla do dveří vodítko, na kterém měla připoutaného svého malého jorkšírského teriéra.

Video Taxík táhl nebohého pejska v Jihlavě za přibouchnuté vodítko: Zvíře trpělo stovky metrů - Městská policie Jihlava

Nejdříve pomalá chůze, pak běh

Když začal vůz odjíždět, žena si patrně nejprve ničeho nevšimla. Za taxíkem pokračovala dál klidnou chůzí. Teprve když se začalo auto vzdalovat, přidala do kroku a rozběhla se za svým psíkem.

Taxík ho za sebou táhl několik stovek metrů. Zvíře vidělo několik kolemjdoucích, kteří se za autem rozběhli a začali zběsile mávat a gestikulovat na řidiče, aby dál v jízdě nepokračoval.

Pes skončil s odřeninami

Taxikáři bylo chování lidí podivné a nakonec zastavil. Terve pak se podařilo vyčerpané zvířátko zachránit. „Psa prohlédl veterinární lékař městského útulku. Naštěstí skončil jenom s drobnými odřeninami,“ řekl Blesk.cz zástupce ředitele městské policie Jihlava Stanislav Maštěra.

zada ( 21. března 2019 16:40 )

Taxikář asi nemá zpětná zrcátka týdýt!

prasatkopepicek ( 21. března 2019 13:33 )

Asi nejaky strycek Fido. To byl taky letaci pes. Pes taky dobre leta kdyz se nakopne. Ale tohle uz je jiny level.

ctrlcopy ( 21. března 2019 12:55 )

To je tak, když se sejde kráva a blbej taxikář.

horalysa ( 21. března 2019 10:53 )

A proč to řešíte? Změníte na tom něco? Už se stalo a bulvár to jen využil ke zvýšenému prodeji svých vyblitků. Taxikář nějaké kňučení zásadně nemohl slyšet, neboť všem taxikářům vyje uvnitř rádio a navíc oni musí stále někomu telefonovat. Tak proč to řešit?

fikusek11 ( 21. března 2019 10:49 )

Několik stovek metrů a pomalu bez zranění? Tak to spíš táhnul draka a ne psa po zemi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud