Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Zanedbaný Milošek vyhlíží nový domov už od Vánoc. Dočká se konečně?

Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang - 
4. března 2019
18:33

Velký smolař je Milošek, pejsek, který čeká na nový domov v azylu spolku Čtyřlístek pro štěstí. Je posledním ze smečky čtrnácti zanedbaných psů odebraných z Poběžovic a jediným z nich, na kterého se ještě neusmálo štěstí. Svůj domov vyhlížel v azylu už před Vánoci v době, kdy tam v rámci své vánoční nadílky zavítaly Blesk tlapky.

Miloškovi je odhadem 7 až 8 let. Ze smečky byl nejstarší, v hrůzných podmínkách, z nichž byl se svými parťáky odebrán, žil tudíž nejdéle. Možná proto dosud nedokázal překonat strach a nedůvěru k cizím lidem. Pokud si ale podle členů spolku na někoho zvykne, přilne k němu s naprostou oddaností tak, jako ke své dočasné pečovatelce v azylu. Od nového majitele to bude chtít jen trpělivost.

Miloš zažil zlé časy, proto je k cizím lidem dlouho nedůvěřivý.Miloš zažil zlé časy, proto je k cizím lidem dlouho nedůvěřivý. | Čtyřlístek pro hafany

Lásku jen pro sebe

Milošek je tichý, nenápadný, poslušný a má hygienické návyky. Hodí se ke starším lidem, dětí se spíše bojí. S ostatními psy vychází dobře, podle členů spolku by si už ale zasloužil domov jen pro sebe, takový, kde by se o lásku a pozornost nemusel dělit tak jako doposud s ostatními psy.

Adopční poplatek

Milošek čeká na nový domov v azylu v Albrechticích u Českého Těšína. Zájemci o něj mohou volat na číslo 724 121 429. Adopční poplatek je 1000 korun.

 

zkratik ( 5. března 2019 00:13 )

chudák,škoda,že už psa mám

Bystrozraky ( 4. března 2019 22:45 )

Bēžte už konečně do ***e se všema čoklama. U nás je jich plný dům. Všechno poscané a posrané. Furt ty hyeny štěkají. Primitivové bēžte do Afriky!

fredynek ( 4. března 2019 19:58 )

Přejí plné bříško a laskavou náruč všem pejskům🐾❤️🍀

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud