Štěňátko čivavy unesl dravec a pustil ho z výšky na zem: 450gramový pejsek pád zázrakem přežil

Autor: shp - 
22. 1. 2019
18:00

Malinký pejsek vážící pouze 450 gramů přežil svou vlastí smrt. Štěně čivavy unesl jestřáb, který si na něm chtěl pochutnat. Jenže poté, co ho pustil z drápů v texaském Austinu, si padajícího zvířátka všimla skupina dělníku na stavbě. Okamžitě mu přispěchali na pomoc.

Tohohle drobounkého chlapíka odnesl jestřáb a pak ho pustil z výšky. Chtěli bychom vám představit tuto nugetku, které všichni říkáme zázračné štěně. Je totiž zázrak, že nejenom přežil, ale že jeho zranění jsou jen lehká,“ uvedl útulek Austin Animal Center na svém Facebooku.

Štěňátko nemá žádné zlomeniny. Utrpělo pouze škrábance od drápů dravce. Veterináři dali pejska do prozatímní péče jedné z místních rodin, která se o něj postará do doby, než bude připraveno k adopci. Takto se již postarala o řadu dalších čtyřnožců v nouzi.

Vzhledem k příběhu, který stojí za pejskovou záchranou, dostalo štěně jméno Tony Hawk. To odkazuje jednak na nejslavnějšího skateboardistu všech dob, ale hawk zároveň znamená v angličtině jestřáb. „Jsme tak šťastní, že tento bojovník bude žít,“ řekla veterinářka Lindsay Riddick Televizi KVUE. 

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa