Znásilnění, bití, výhrůžky smrtí! Kluk (19) na Chebsku půl roku tyranizoval přítelkyni

Cizinec měl terorizovat přítelkyni. (Ilustrační foto)
15. 3. 2019
16:26

Chebští kriminalisté obvinili teprve 19letého cizince ze znásilnění, výtržnictví a vydírání. Mladík měl půl roku terorizovat svou o rok starší přítelkyni. Agresor ženu bil, nadával jí a během jejich vztahu ji dokonce znásilnil. Když se s ním později rozešla, hrozil jí zabitím. Mladíkovi hrozí až deset let za mřížemi.

Vše začalo loni v červenci před barem v Aši. „Devatenáctiletý cizinec měl bezdůvodně chytit svoji přítelkyni pod krkem, přitlačit ji ke zdi a vulgárně jí nadávat,“ sdělil policejní mluvčí Jakub Kopřiva s tím, že se napadené zastal kolemjdoucí muž, na kterého pak agresor zaútočil pěstmi. Několik týdnů po prvním incidentu mladík spáchal proti své přítelkyni zvlášť závažný čin, znásilnil ji v zaparkovaném autě.

„Ve vozidle mělo dojít k pohlavnímu styku, a to i přesto, že se žena bránila a muži měla dát jasně najevo, že si to nepřeje,“ popsal událost mluvčí policistů. Znásilněná po aktu z automobilu vystoupila a 19letý cizinec ji před ním několikrát udeřil pěstí do obličeje a začal jí nadávat.

Hrozivým incidentem utrpení mladé ženy neskončilo. Později měla dvojice spor opět před barem v Aši, při kterém mladík svou o rok starší přítelkyni bez varování udeřil do hlavy. Napadená pak z auta vyndala útočníkovy osobní věci a dala mu je s tím, aby odešel. „Cizinec ji ale měl chytit pod krkem, natlačit na kapotu automobilu a znovu ji fyzicky napadat,“ řekl Jakub Kopřiva. Žena pak upadla na zem a násilník si na ni klekl, dokud neomdlela.

O několik týdnů později se pak dvojice před barem potkala znovu a děsivá scéna se opakovala. Když mladík ženu napadl, schovala se před ním do auta, rozzuřený agresor ale rozbil okýnko, otevřel dveře, ženu za vlasy vytáhl z vozu a začal ji mlátit do hlavy. Pak oba odjeli na opuštěné místo, aby si vše vyříkali.

„Muž měl uvést, že si tentokrát vybije zlost na vozidle. Měl vzít kámen a tím osobní automobil poničit,“ vysvětlil mluvčí, s tím, že zlost si nakonec cizinec vybil i na přítelkyni. Ohradila se totiž proti demolování automobilu, což se agresorovi nelíbilo, a tak ji udeřil loktem do nosu.

Na začátku prosince pak cizinec přemluvil svou, tehdy už bývalou, přítelkyni, aby se s ním sešla. Na schůzce jí vyhrožoval zabitím. „O několik dní později měl muž v ranních hodinách vstoupit na pozemek rodinného domu, kde žena bydlela. Tam měl vylézt na střechu a klepat na střešní okno v jejím pokoji. Muž měl ženě vyhrožovat zabitím, pokud se k němu nevrátí,“ dodal Jakub Kopřiva.

Chebští kriminalisté proti muži zahájili trestní stíhání a obvinili ho ze znásilnění, vydírání, porušování domovní svobody, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. Obviněný skončil ve vazbě. V případě prokázání viny mu hrozí odnětí svobody až na deset let. 

antismejd ( 15. března 2019 17:00 )

Neskuteční šmejdi z České policie. Pořád budou označovat někoho JEN jako cizince... Chci vědět jestli to je Slovák,Ukrajinec nebo třeba Eskymák nebo Křovák... Superšmejdi !!!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud