Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Nejkrásnější dárek k Vánocům pro Rezešovou, která zabila 4 lidi: Svátky stráví doma

Autor: ital - 
23. prosince 2018
18:10

Posledních šest Štědrých večerů musela dědička milionářského klanu Eva Varholíková-Rezešová strávit za mřížemi vězeňské cely v Maďarsku. Tam skončila, když pod vlivem alkoholu způsobila dopravní nehodu, při níž zahynuli čtyři nevinní lidé. Z původního devítiletého trestu jí třetinu prominuli za dobré chování. Nyní se konečně dočká Vánoc opět mezi blízkými.

Poté co v roce 2012 na maďarské dálnici nabourala Eva Varholíková-Rezešová se svým luxusním BMW do malého automobilu značky Fiat Punto, v němž na místě zemřeli tři lidé a čtvrtá oběť po převozu do nemocnice, udělil jí soud v Maďarsku trest v podobě devíti let pobytu za mřížemi v jedné z místních věznic. Za dobré chování jí však nakonec sazbu o třetinu snížili. Koncem srpna opustila brány vězení a společně se svou matkou a dcerou odjela domů.

Po návratu se zřejmě chtěla co nejdříve navrátit k běžnému životu a také vynahradit rodině čas, který jim nemohla věnovat. Její švagrová Rezešová-Džolová vzala v září Varholíkovou do své japonské sushi restaurace v centru Košic. V říjnu spolu dámy odjely na výlet na Štrbské Pleso.

Začátkem listopadu se vydala na stužkovací večírek své starší dcery Alexandry (18). Rovněž se ukázala na slavnostním galavečeru 50. výročí dětského domova Slon, kterému šéfovala právě matka její švagrové. Postupně se Eva vrací ke svému byznysu, kterým je podnikání v oblasti gastronomie.

Velice se těší na Vánoce strávené v rodinném kruhu a na sociálních sítích umístila fotku vánočního stromečku, který ozdobila se svou mladší dcerou Ellou. Pod obrázkem se objevují slova jako „vánoční čas, rodina, domov, sladký domov, zázrak…“, což naznačuje, že je pro ni sváteční čas velmi vzácný.

karlos107 ( 24. prosince 2018 08:11 )

Na každou svini se vaří voda !!!

illyria ( 23. prosince 2018 20:16 )

tak to musí být tragédie... .-D

hayena ( 23. prosince 2018 19:57 )

Proč o ní píšete? Pište o lidech, kteří nikoho nezavraždili.

prasatkopepicek ( 23. prosince 2018 18:58 )

A co mi s tim? Pokud nas to melo *** tak sorryjako...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání