Rezešová si dva měsíce po propuštění z basy užívá. Se švagrovou strávily pobyt na Štrbském plese

Autor: ital - 
4. listopadu 2018
05:01

Zřejmě si chce vynahradit ztracené roky strávené ve vězení. Eva Varholíková-Rezešová si dva měsíce po návratu z věznice užívá, a to především se svou švagrovou Evou Džodlovou-Rezešovou. Minulý měsíc společně vyrazily na sushi do luxusní restaurace a nyní spolu strávily výlet na Štrbském plese.

Před více než dvěma měsíci propustili z maďarského vězení Evu Varholíkovou-Rezešovou, která strávila v base 6 let za zabití čtyř lidí při dopravní nehodě. Původně si měla odsedět 9 let, ale po dvou třetinách trestu soud vyhověl její žádosti o podmínečné propuštění. A zdá se, že chce ztracené roky řádně vynahradit sobě i rodině.

Nejvíce času tráví se svými dcerami Alexandrou a Ellou, která se svojí babičkou byla přítomná u propuštění své matky. Věrnou společnicí Varholíkové je v poslední době její švagrová Eva Rezešová-Džolová.

Džolová vzala minulý měsíc svoji švagrovou na sushi do japonské restaurace, kterou sama vlastní. Podle fotografií na sociálních sítích si večeři náramně užily. Nyní se na Instagramu objevily další fotky obou žen z výletu na Štrbském plese. Zřejmě si chce propuštěná vězenkyně užít nový život plnými doušky.

BLB-zdenek ( 4. listopadu 2018 13:30 )

A co má dělat? Psát do žumpy Plesku jako my socky?

sairait ( 4. listopadu 2018 12:14 )

nemudruj tady cipe a koukej mazat do kolbenky točit kolečka na soustruhu debile

xoxo ( 4. listopadu 2018 12:01 )

Nechci se míchat, ale myslíte, že tohle ke štěstí stačí? Nebuďte povrchní a navíc - svědomí a hlavně vědomí, že jsem zprovodil pár lidí ze světa jen proto, že jsem jel na plech by mi asi do smrti ke klidu nepřidalo. A to bych mohl i žrát i u toho chrochtat

cznb ( 4. listopadu 2018 11:48 )

Nikdo po ní nechce, aby se doma celé dny jen dívala z okna, ale kdyby se pověsila na lustr, tak by to bylo adekvátní tomu co provedla.

cznb ( 4. listopadu 2018 11:20 )

Škoda, že se taková mrcha nepotká na silnici s rozdivočelou Kočkou v Mercedesu, mohli by se vymlátit mezi s sebou a nemuseli by umírat nevinní lidé, kteří doplatili na jejich machrování.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud