Monstrum, které zabilo tři děťátka a nabodlo jejich mrtvolky na plot: Svoboda!

4. 12. 2018
12:50

Přezdívá se mu Monstrum z Worcesteru. V roce 1973 zabil David McGreavy tři malé děti obzvláště brutálním způsobem. Jejich mrtvolky pak nabodl na ostnatý plot. K vraždám se doznal a byl za ně odsouzen na doživotí za mřížemi. Nyní se však Výbor schvalující podmínečné propuštění rozhodl, že může být vrah po několika dekádách propuštěn na svobodu.

Brit McGreavy čtyřletého Paula Ralpha uškrtil, dvouletou Dawn podřezal a teprve devítiměsíční Samanthu zabil tím, že jí rozbil lebku. Rodinný přítel zavraždil děti proto, že jedno z nich stále nepřestávalo plakat. Jejich znetvořená tělíčka poté nabodl na ostnatý plot, kde všechnu tu hrůzu vystavil na odiv.

Matka dětí Elsie Urry známá také jako Dorothy řekla The Sun: „Pro rány boží, nabodl moje děti na ostny. Znetvořil je a ony zemřely v agonii. Chci, aby zemřel a trpěl tak, jako trpěly ony.“ Jenže nyní se krutý vrah dostane po více než 45 letech za mřížemi na svobodu. Výbor schvalující podmínečné propuštění se rozhodl, že už není nebezpečný.

V dokumentu, který schvaluje jeho propuštění po letošních Vánocích, stojí, že se McGreavy ve vězení značně změnil. „Rozvinula se u něj sebekontrola stejně jako porozumění pro problémy, které měl a co je způsobovalo,“ stojí v něm dále. McGreavy bude umístěn do komunity pro propuštěné kriminálníky.

petrw ( 11. prosince 2018 07:57 )

jasne je pod zorem jako kazdej vrahoun i kanibalove se polepsi

petrw ( 11. prosince 2018 07:57 )

jasne je pod zorem jako kazdej vrahoun i kanibalove se polepsi

tarzanzroduopic ( 4. prosince 2018 21:30 )

„Rozvinula se u něj sebekontrola stejně jako porozumění pro problémy, které měl a co je způsobovalo...“ Tohle mi zní hodně naivně, až sluníčkovsky... Ta kontrola bude jenom do doby, než mu zase přepne z nějakého detského pláče... A pak bych ho zavřel i s tím d3bilem, co mu napsal tento posudek a nejlíp do stejné cely!!!

tarzanzroduopic ( 4. prosince 2018 21:26 )

Jestli myslíte Kájínka, tak o tom silně pochybuji, že tenhle člověk je vrah...

PPP150W ( 4. prosince 2018 18:53 )

Zeman jim dává rovnou milost....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud