Řidička, která přejela dvě malé děti (†1 a †4): Spáchala sebevraždu

Autor: shp - 
11. listopadu 2018
09:34

Už nedokázala žít sama se svým svědomím a sáhla si raději na život, než aby se dál trápila. Dorothy Bruns (†44) našla její kamarádka mrtvou v jejím domově na newyorském Staten Islandu. Spáchala sebevraždu. V březnu totiž ve svém voze neúmyslně zabila dvě malé děti. Jedno z nich byla dcerka slavné muzikálové herečky.

Bruns po sobě podle New York Post zanechala krátký dopis na rozloučenou. Stálo na něm: „Neoživujte mě. Omlouvám se, už to dál nezvládnu.“ Nález smutného vzkazu potvrdil i šéf newyorských vyšetřovatelů.

„Na místě jsme získali dopis na rozloučenou, stejně jako důkazy o přítomnosti léků na předpis. Vyšetřování uzavře verdikt soudního lékaře,“ prohlásil. Podle deníku byly na místě nalezeny léky na srdce, záchvaty a deprese.

Bruns, která trpěla roztroušenou sklerózou a častými záchvaty, medikamenty podle všeho smíchala a pozřela. Její mysl sužovala autonehoda, kterou při jednom ze záchvatů sama způsobila. Srazila dvě maminky s jejich dětmi. Ženy přežily, děti ne. To si neustále vyčítala.

Při bouračce zemřel roční Joshua Lew a čtyřletá Abigail Blumenstein. Ta byla dcerkou slavné muzikálové herečky Ruthie Ann Miles. Ta byla v době nehody navíc těhotná. Potratila dva měsíce po ní. Bruns za zabití dvou dětí hrozilo až 15 let ve vězení.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud