Bezcitné monstrum! Americký „Neff Novák“ se smál, když popisoval, kde ukryl mrtvoly svých dětí a ženy

Autor: ital - 
26. 11. 2018
18:51

Americký „Neff Novák“ Chris Watts (33) brutálně zavraždil své dvě dcery Belle (†3) a Celeste (†4) a těhotnou manželku Shannan (†34). Původně nahlásil, že se ztratily, ale později se přiznal k vraždě. Za svůj ohavný zločin dostal doživotí. Když mu policie kladla podrobné otázky, jak se zbavil jejich těl, místo odpovědi se jen smál.

Chris Watts promýšlel zavraždění své rodiny v době, kdy vzal své dcery na narozeninovou oslavu. Když dětská party skončila, zavezl dívky domů. Tam si dali společně pizzu. Pak je uložil do postele.

Mladší Belle se prý dvakrát za noc vzbudila a ptala se, kde je maminka. O několik hodin později je násilník všechny zavraždil. Zdrcený Frank Rzucek, jehož 34letou dceru Watts zabil, řekl: „Ještě večer jsem viděl fotky na Facetime, jak holky vesele pojídaly pizzu.“

Druhý den vrah těla odvezl na ropná pole. Wattsův spolupracovník Kodi Roberts sdělil vyšetřovatelům, že mu Chris den předtím psal zprávu. Prý musel brzy ráno na ropná pole. Bylo prý neobvyklé, aby mu o víkendu posílal SMS. Roberts také potvrdil, že viděl Chrise, jak na polích několikrát přechází od auta tam a zpět. V té chvíli mu nedošlo, že nosí mrtvá těla svých dcer do barelů s ropou, kde je později policie objevila. Tělo Shannan se nacházelo v mělkém hrobu nedaleko.

Sestra chlapce, jehož narozeninové oslavy se Belle a Celeste zúčastnily, policii oznámila, že ji den před vraždou Chris požádal, zda by mohla dohlédnout na jeho dcery. Říkal, že se jde podívat na baseballový zápas, na nějž údajně vyhrál v práci vstupenku. Ve skutečnosti ale měl strávit večer se svou milenkou Nichol Kessinger.

Když policisté vraha vyslýchali, ptali se jej, jakým způsobem se zbavil těl. Místo odpovědi se prý po stručném odseknutí začal jen potměšile pochechtávat. Watts nejprve popíral, že své dcery zavraždil, později se však k činům doznal, aby unikl trestu smrti. Bezcitného zabijáka tak soud poslal do vězení na doživotí.

K podobnému případu došlo v roce 2008 v České republice, kdy Robert Neff Novák v únoru nahlásil zmizení své manželky. Po dva týdny vylepoval plakáty a prosil všechny o pomoc při jejím hledání. Nakonec se přiznal, že Irenu, dceru spisovatele Ondřeje Neffa, zavraždil a její tělo zahrabal. Soud ho za to poslal za mříže na 13 let.

 

pepen ( 27. listopadu 2018 08:16 )

Jiný název mě nenapadá...než bezcitná ***!!!!Zaslouží si tu nejkrutější smrt!!!!Nic víc ....zrůda!!!!!

junkiexl ( 27. listopadu 2018 00:39 )

Proc si subtilne nekopnout do Neffa? Cesi preci nejsou antisemiti?

nika70 ( 26. listopadu 2018 23:45 )

Milenka může být ráda, že přežila. Až by se stala nepohodlná i ona, udělal by s ní to stejný.

nika70 ( 26. listopadu 2018 23:41 )

Proč to furt srovnáváte s Neffem - Novákem?? Ten zabil i své děti? Společný to má jen to, že nahlásil zmizení, nic víc!

pekaaaros ( 26. listopadu 2018 23:03 )

a motiv byl teda ten, že chtěl žít s tou milenkou a chtěl spálit mosty za svým dosavadním životem, jo? a to ho jako nenapadlo, že když to takhle vykoumá, že asi se svou milenkou stejně žít nebude? ti chlapi dneska fakt nepřemejšlí. Kolik je takovejch fotrů, co zdrhnou od rodiny k nové ženské a založí s ní další rod. Jo ta bejvalá ho proklíná celej život, nesnáší ho, ale víš jak, všichni jsou živí, děcka mladí a nadějní, před sebou celou budoucnost. tenhle Flinstoun to docela nevychytal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud