Narodila se, aby byla matkou. Rodina se rozloučila s oběťmi amerického „Neffa Nováka“

Autor: msj - 
3. 9. 2018
17:43

Rodina těhotné Shanann Watts, která byla zavražděna jejím manželem Chrisem Neffem, přišla na mši uctít její památku, stejně jako památku jejích dcer Celeste, Belly a nenarozeného syna Nica. Smuteční mše za Shanann, Celeste, Bellu a Nica se konala v kostele v americkém Pinehurstu, kde Shanann vyrostla.

Shanann byla ženou lásky. Milovala boha, milovala svou rodinu a milovala své přátele,“ řekl podle CNN reverend John Forbes. Ten poté pokračoval předčítáním dopisu, který napsal bratr zesnulé ženy, Frankie Rzucek.

Chlape, byla připravená,“ začínal dopis. „Šatníky měla plné, i když ještě nevěděla, že je těhotná. Nemohla se dočkat. Byla hodně úspěšná a nezávislá ještě před tím, než přišel nějaký chlap. Přesně tak si to přála. Vždycky jsem o ní měl starost, co bydlela tak daleko, tak jsem ji a její holky nemohl chránit,“ stálo v dojemných řádcích.

Christopher Watts (33) byl obviněn z devíti zločinů poté, co se našla těla jeho manželky Shanann a jeho dvou dcer Celeste a Belly. Ty byly po čtyři dny pohřbené v barelu s ropou, zatímco tělo její matky bylo zahrabané v mělkém hrobě nedaleko od nich.

Podle zprávy z výslechu Watts uvedl, že měl poměr s kolegyní z práce, k čemuž se přiznal své manželce, kterou následně měl dle svých slov přistihnout, jak zabila jednu dceru a škrtila tu druhou. Poté mel Chris dostat záchvat vzteku a svou manželku uškrtit.

Její tělo společně s těly dcer bylo nalezeno 13. srpna poté, co Chris vystoupil na americkém kanálu NBC, kde prosil veřejnost, aby mu pomohla při jejich hledání. Nahlásil je totiž za nezvěstné.

Případ může zdánlivě připomínat vraždu české Ireny Neffové, jejíž manžel Robert Neff Novák ji uškrtil a zahrabal v lese. Poté prosil veřejnost o pomoc při pátrání, vyvěšoval plakáty na pražském Smíchově a ještě tři týdny po vraždě žil spokojeně s její rodinou.

 

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud