Další zklamání pašeračky Terezy: Soudce onemocněl! Kdy se dočká verdiktu?

Autor: DH - 
8. 11. 2018
05:02

Opět přišla nafintěná k soudu a opět se nedočkala! Pašeračku Terezu (22) čekalo ve středu další zklamání. Kvůli nemoci soudce musel být proces odročen. Ten jí přitom už několikrát sliboval, že brzy padne verdikt.

Nejdříve to měl být konec října, pak první týden v listopadu. Jenže verdikt nad pašeračkou Terezou navzdory soudcovým slibům pořád ne a ne padnout. Všichni napjatě očekávají, jak proces dopadne, zatím však bez úspěchu. V úterý nepřišli její obhájci a ve středu pro změnu nedorazil muž, na kterém rozuzlení celého případu stojí.

Video Tereza H. u soudu 7. září 2018 - Daniel Havlina, Blesk

vivvien ( 8. listopadu 2018 18:44 )

No Kramný se taky fintil a nijak mu to nepomohlo. K soudu chodil ve flanelkách s kohoutem na hlavě a teď už jen v modrákách a bez kohouta, ale zato na doživotí. Tak ať si těch 5 minut slávy holka ještě užije.

Anella ( 8. listopadu 2018 13:35 )

Když ji vidim, vůbec mi nepripada, ze je v kriminále, nafintena... Chce to jak uz bylo psáno, exemplární trest a jediný takovy je trest smrti. Pro pašeráky drog v této zemi naprosto adekvátní. A pro dalsi to muze byt memento, az ji uvidí povesenou.

Leonie ( 8. listopadu 2018 13:07 )

Mám stejný názor. Navíc je v současné době ve vězení u celníků, kde jsou nejlepší podmínky. V běžném vězení, kam jí pak zavřou, to bude mnohem horší.

Leonie ( 8. listopadu 2018 13:03 )

Karlem, myslím, že novináře v Pákistánu, kvůli Tereze, nemají. Fotografie a videa budou přebírat z místních zdrojů. Názory obyvatelstva bychom se asi nedozvěděli, protože ne každý si dovolí říci pravdu. A zase tak důležitá kauza to není. Důležitá je z exemplárního hlediska. Málokterá česká dívka již bude tak hloupá, aby se od Terezy nechala přesvědčit, jít v jejich stopách. I kdyby jí osvobodili, což není pravděpodobné, tak rok v pákistánském vězení a risk doživotí, nikomu za ty peníze nestojí.

vivvien ( 8. listopadu 2018 10:04 )

Ať je holka jenom ráda, že se to prodlužuje. Jak se to uzavře, sklapnou vrata a už se nebude tetelit před kamerami. Sejde z očí, sejde z mysli a bude hnít v zapomnění.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud