Zdravotní stav pašeračky Terezy se zhoršil! Pod prášky u soudu sledovala výpověď jednoho z posledních svědků

Autor: chal - 
12. 10. 2018
05:35

Ve čtvrtek proběhlo v Pákistánu další stání s pašeračkou Terezou H. (22). Při příchodu k soudu se tradičně usmívala a vypadala, že si hrozícím doživotím opravdu nenechá zkazit náladu. Před soudní síní zdroji Blesku naznačila zdravotní potíže.

V rámci čtvrtečního líčení soud předvolal jako svědka jednoho z celních inspektorů, kteří Terezu H. v lednu před odletem z Pákistánu zadrželi. Advokát zastupující obžalovanou Češku mu kladl doplňující otázky.

Další stání proběhne ve středu 17. října, kdy soud předvolá posledního svědka. Znovu jím bude jeden z vyšetřovatelů pákistánské celní správy.

Jak Tereza napsala v dopisu pro Blesk, pákistánské vězení není pětihvězdičkový hotel v Paříži, a i když v něm nepanují vyloženě otřesné podmínky, nějak se na jejím zdravotním stavu podepsat musí.

Žena obžalovaná z pašování drog pákistánskému zdroji Blesku naznačila zdravotní problémy, které řeší už pátým dnem. „Jsem nemocná, mám chřipku,“ oznámila při příchodu k soudu. Na dotaz, jestli bere léky, odpověděla kladně. „Beru antibiotika, už pět dní,“ řekla a levou rukou ukázala pětku.

Ani nemoc jí však náladu nekazí, takže v černém šátku a v tmavých brýlích před soudem rozdávala úsměvy na všechny strany.

Terezu H. zadržela pákistánská policie v lednu před odletem ze země. Češka měla v kufru devět kilo heroinu, které by jinak letecky propašovala ze země. Případ je v Česku i Pákistánu pod drobnohledem médií, z Terezy se v blízkovýchodní zemi stala svým způsobem celebrita.

Video: Pašeračka Tereza míří ke čtvrtečnímu soudnímu stání 

Video Tereza v Pákistánu - Dagmar Čechová, Blesk
1080p 720p 360p

Doporučujeme
tomik007 ( 12. října 2018 17:52 )

ANO - a ted by mela blabolim/prazanda odletet do Pakistanu vyleczit Terezku

dajka123 ( 12. října 2018 17:15 )

Au, od pasáka špinavé prostitutky Téry mě to "opravdu ranilo" 🤣🤣🤣

Stanley1000 ( 12. října 2018 17:06 )

Všichni? Pokud vím, tak jen pár uřvaných hospodských pitomců, kteří si nevidí ani na špičku nosu.

Stanley1000 ( 12. října 2018 16:59 )

Milerád, hlavně, že ho nechytnu od Tebe, to by byl horší level.

weberon ( 12. října 2018 16:02 )

Tato chudina je od nás z UH. Všichni se za ni stydíme a její případný návrat je nemyslitelný. Ani ta její stařenka ji neochrání. Každému patří to, co si zaslouží. Žádný bulvár je tady neochrání. K je K.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud