Pašeračka Tereza (22) se ozvala Blesku: Foto z vězení jako vzkaz rodině!

Autor: Kristýna Beránková - 
3. října 2018
05:00

Nemějte o mne strach! Takový vzkaz chce nejspíš předat své rodině Češka Tereza H. (22), která v Pákistánu čeká na soud kvůli pašování drog. Přes svého právníka poslala do Blesku portrét z vězení a doufá, že se dostane k její rodině.

Celníci zadrželi Terezu H. v pákistánském Láhauru letos v lednu. Chtěla totiž ze země propašovat devět kilo heroinu. Na minulém soudním stání svému právníkovi řekla, že se s ním spojí z vězení. Skutečně se to nějak podařilo a Tereza mu následně poslala svoji fotku, o které prý doufá, že se dostane k jejím blízkým v Česku. „Mám to předat přes Blesk rodině,“ vysvětlil pákistánský právník, který je s Terezou v pravidelném kontaktu u soudních stání. Útrapy vězení Terezu, jak to vypadá, příliš nepoznamenaly. Na snímku vypadá zdravě a „opečovávaně“.

Uvězněná Češka má zjevně příležitost navštěvovat i ve vazbě kadeřníka, nebo si alespoň sama či za pomoci spoluvězeňkyň obarvila vlasy. Změnila totiž odstín kadeří z blond na světle hnědou. Upravené a nalakované má i nehty. Má zdravou pleť, je lehce nalíčená, a ani její oblečení moc nepřipomíná vězeňský mundúr. Shodila také pár kil, které kvůli místní stravě nabrala. Zřejmě chce, aby ji v dobré formě viděla i její rodina…

Video: Tereza u pákistánského soudu (29. září 2018)

Video Tereza u pákistánského soudu (29. září 2018) - Blesk

Macabre ( 4. října 2018 18:23 )

 Seš plnoletá a pokud nejsi dement víš co jsi pašovala,přeji hezký pobyt.....😘😁😂😁😂

prazanda1 ( 3. října 2018 22:08 )

tomik007: Chudák tomik007 si plete dojmy s pojmy. Holt nevidí, že reaguje nějaké prazande1 namísto prazanda1. V zásadě je to fuk. Směju se Vám hlupáčci zabednění. Tereza je samozřejmě O.K. a vy jste zoufalci bez minulosti, ale i bez budoucnosti. Smutné!

animka ( 3. října 2018 20:30 )

Přesně tak. Přirozená barva, a pořád špulí hubu a natřásá se. Nedochází jí, v jakém je srabu?? Myslí, že jsou do ní všichni zamilovaní? Doufám, že jí to pořádně napaří. 20 let alespoň. 20 let bez peroxidu? To nepřežije...

sores ( 3. října 2018 17:33 )

Z čeho ta může být unavená? Z toho nic nedělání? Je na ní vidět že je jí do smíchu pašeračce. Tak ať tam jen zůstane.

tomik007 ( 3. října 2018 17:00 )

Tak to musel bejt v bezvedomi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud