Zabil dceru hejtmana Ivu: Šel v krvavých stopách otce, pláče dědeček

Autor: Ivan Hladík, Jana Ulrichová - 
9. ledna 2016
05:37

Jeho vnuk ubodal přítelkyni Ivu (†23), dceru ústeckého hejtmana Oldřicha Bubeníčka. „Šel v krvavých stopách svého otce,“ řekl o něm Blesku dědeček Josef K. (69).

Zatímco usvědčený vrah, otec Robert K. (58), je už na svobodě, Pavel čeká ve vazbě na další kroky policie a soudu. „Vždycky se choval nenormálně,“ říká Pavlův dědeček. „Když bydlel u nás, dělal naschvály, nechodil do práce, všude sekal dluhy.“

Že Pavel K. agresivně útočil i na prarodiče, potvrzují i lidé z okolí. „Už jednou byl ve vazbě, dokonce ho obvinil někdo z rodiny,“ uvedla sousedka. „Pořád ve všem lhal. Místo práce trávil čas s pochybnými kamarády a s Ivou, která byla stejná jako on,“ tvrdí dědeček. „Každý den se dozvídám nové strašné věci o jeho životě,“ chvěje se děda, který je smířený s tím, že vnuka už nikdy neuvidí.

O setkání se synem nestojí ani jeho matka Jaroslava, která je rozhodnutá město opustit. „Nejdřív zeťák, tedy dceřin exmanžel, nyní vnuk… Copak se můžeme někomu podívat do očí?“ vzdychá pan Josef. Pavla nezměnilo ani to, že se před 2,5 roky sám stal otcem.

„Chodili k nám i s malou. Měla Pavla ráda, ale bylo vidět, že jako rodina nefungují,“ uzavřel. Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se k smrti nevlastní dcery nechce vyjadřovat.

Pavlův otec Robert se styděl za své původní příjmení, jež je mimochodem shodné s příjmením dalšího spolupachatele brutální vraždy z roku 1998, za kterou seděl. Se společníky chtěl tehdy oloupit muže, který ho ale poznal. Oběti se proto rozhodli zbavit a shodili ji do kotle. Roberta ale soudili už se jménem, které přijal od Jaroslavy K.

Zabijákův otec Robert K. se v průběhu výkonu trestu seznámil s ženou z Moravy, za kterou se odstěhoval ihned po propuštění. Bývalou partnerku ani syna nekontaktoval.

 

anka ( 9. ledna 2016 22:11 )

Je mi moc lito, ze to takhle u vas doma a u vasich znamych takhle vypada. Nastesti je spousta rodin, ktere ziji naprosto v pohode a venuji se detem, svemu okoli a znazi se svymi zivoty neco udelat. Kapitalismus se vsim vsudy. Kazdy jsme jiny. Jeden ceka na praci, druhy si najde.

eliska963852 ( 9. ledna 2016 19:14 )

To je stejná stupidita, jako kdybych argumentovala tím, že holku vychovával komouš.

dietr ( 9. ledna 2016 17:56 )

Mám takový dojem, že dnešní holky nemají moc na výběr, a pokud trefí na slušného a inteligentního jedince, tak s těmi je zase strašná nuda

agfor ( 9. ledna 2016 17:15 )

Škoda, že to neudělal papínkovi za to, jak se svými kumpány zmrvil meziměstskou dopravu v kraji.

zkratik ( 9. ledna 2016 11:19 )

...„Šel v krvavých stopách svého otce,“ řekl o něm Blesku dědeček Josef K.... "dědečku" a kdo za to může???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud