Násilná smrt hejtmanovy dcery: Otec útočníka je brutální vrah!

Autor: uá - 
6. ledna 2016
05:00

Jako jeho otec! Tak se vyjadřují na sociálních sítích známí Pavla K. (22) o jeho rodině. Pavlův otec Robert (48) totiž spáchal v roce 1998 se dvěma dalšími společníky nezvykle brutální vraždu, která tehdy obyvateli Bíliny velmi otřásla.

Chtěli společně oloupit muže, o kterém věděli, že je movitý, protože si od něho půjčovali peníze. Původně jej chtěli jen uvěznit v garáži a pak vykrást. Oběť ale Roberta K. poznala.

Začal ji proto škrtit a dusit roubíkem. Muže, o němž se domnívali, že je mrtvý, pak naložili do auta. Tělo s rukama spoutanýma za zády chtěli napřed hodit do jedné ze zatopených šachet, pak ale Roberta K. napadlo, že by jej mohli spálit v ledvické elektrárně, kde dříve pracoval.

Díky známosti s vrátným se dostali s autem do areálu, muže vyvezli výtahem ke kotli, a i když v tu chvíli začala jejich oběť projevovat známky života, hodili ji do žhnoucí výhně. Soud za to v roce 2000 poslal Roberta K. na 18 let do vězení, jeho dva společníci dostali po 14 letech.

Jeho syn zabil hejtmanovu dceru

Tragédie se odehrála o víkendu v Bílině v domě, kde měl mladý pár pronajatý byt. Jejich soužití ale nebylo idylické. Pavel K. byl podle lidí z okolí závislý na drogách. Nepracoval, svou partnerku, s níž měl malou dcerku (2,5), podle svědků bil a nutil ji, aby si brala půjčky, které pak neměli z čeho splácet.

V osudný den se pár pohádal a Pavel K. partnerku bodl nožem do třísla. Zasáhl tepnu, dívka vykrvácela. Policisté ho obvinili z ublížení na zdraví s následkem smrti. To, že by chtěl vraždit, mu zatím neprokázali. Soud násilníka poslal do vazby.

buban ( 6. ledna 2016 21:37 )

Nechápu dnešní mladé holky. Buďto to jsou rádoby modelky, lepící se na obstarožní pracháče, nebo pipky, které věří tomu, že násilníka a nefachčenka s násilnickými geny předělají.

taktone ( 6. ledna 2016 19:10 )

Hm...nadrogované hova.do, holka měla od něj utéct dokud byl čas. teďka bude dítě chudák bez rodičů

rumungro ( 6. ledna 2016 14:45 )

Je přece jedno,jestli někdo bral či nebral,vzal nůž a dobře věděl kam bodnout.Smrtelná místa se probírají už na základce.

123automobil ( 6. ledna 2016 14:33 )

rasmussen ( 6. ledna 2016 12:53 )

Vy soudíte na základě tohoto článku a slov v něm napsaných. "nutil ji brát půjčky" ví ten novinář odkud?, byl snad u toho?Já se nepřimlovám za jeho beztrestnost... mám však rád víc informací než si udělám názor na "zlo" a "dobro"..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud