Zabil dceru hejtmana, teď je ve vazbě: S obětí měl dvouletou holčičku

Autor: uá, dce - 
5. ledna 2016
11:13

Bylo druhého ledna, když na mladou dceru hejtmana a starosty Bíliny Oldřicha Bubeníčka Ivu zaútočil s nožem v ruce její přítel Pavel K. (22). Teprve třiadvacetiletá dívka zranění podlehla. Soud útočníka v úterý poslal do vazby.

Tragédie otřásla Bílinou krátce po Novém roce – dceru (†23) místního starosty Ivu ubodal její přítel Pavel K. Cizí zavinění potvrdila i nařízená pitva. Mladík putoval do policejní cely.

V úterý soud během pouhých 40 minut rozhodl kladně o vazbě. "Důvody byly dva –jedním byla možnost útěku obviněného a druhým pokračování v trestné činnosti," řekl Blesk.cz státní zástupce Vladimír Jan. Pavel K. totiž dívku zabil v podmínce, kterou dostal za jinou násilnou trestnou činnost, údajně za loupež.

Muž je obviněný z ublížení na zdraví s následkem smrti, státní zástupce to odůvodnil tím, že mu nebyl prokázán úmysl vraždit. Ivu bodl totiž pouze jednou do stehna, bohužel ale trefil tepnu a dívka vykrvácela. Podle všeho došlo mezi dvojici před útokem k hádce.

Ty byly podle místních mezi mladou dvojicí na denním pořádku. V Bílině bydleli v podnájmu a nevedli prý zrovna klidný život. Pavel K. fetoval a mladičkou Ivu týral. Často ji prý bil. Iva od něj několikrát utekla, ale vždycky se vrátila.

O rok mladší Pavel K. měl s Ivou navíc dvouapůlletou holčičku, která ovšem nebyla v jejich péči. Vychovávala ji babička, i tak ale úředníci budou muset rozhodnout o jejím umístění.

dzambulka007 ( 9. ledna 2016 23:10 )

To musel být páreček, když dceru měla babička.

moiaza ( 5. ledna 2016 17:14 )

 Proč bych to měl komentovat. Kouknu a vidím. Havlovo dítě.

ambree ( 5. ledna 2016 17:03 )

 Píšete, že vykrvácela po bodnutí do tepny. Takže ji sice zabil, ale neubodal.

y1xcvbnm ( 5. ledna 2016 16:56 )

 moc hezký vztah a příběh, nebyla někde při výchově udělána chyba ::::

frantaklika ( 5. ledna 2016 14:12 )

jestli má pan Hejtman koule, tak se doufám ukáže, pak bych dal Pavlíkovi měsíc..max dva

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud