Čtvrtek 27. ledna 2022
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Zubař přišel na očkování s falešnou paží. Silikonová kůže mu měla zajistit certifikát

Autor: Mii - 
4. prosince 2021
20:13

Neobvyklý incident se odehrál v očkovacím centru v italském městečku Biella, nedaleko Turína. Místní zubař chtěl získat potvrzení, že vakcínu absolvoval, ale aniž by si ji nechal reálně píchnout. Na očkování tak dorazil s umělou silikonovou rukou. Zdravotní personál si nejdříve ničeho nevšiml, ale když se jí dotkl, zjistil, že není pravá. Muž nyní čelí obvinění z podvodu, uvedl server ABC News.

57letý Ital, jenž pracuje jako zubař, měl celé schéma promyšlené. Do očkovacího centra vešel naprosto bez jakýchkoliv náznaků, že by plánoval něco nestandardního, sedl si na židli a na ruce ohrnul rukáv, aby do ní sestra mohla píchnout injekci. Ta vakcínu skutečně připravila a chystala se ji aplikovat, záhy si ale všimla, že paže má zvláštní barvu.

Také byla na dotek netypická a bez žil. Poprosila proto muže, ať si sundá celé tričko, načež zjistila, že má na sobě připevněnou falešnou paži. Ital pochopil, že jeho plán selhal, a na místě se přiznal, že jen chtěl získat očkovací certifikát, vakcínu odmítá. Kvůli tomu, že certifikát nevlastní, byl totiž nucen skončit ve své práci, potvrzení navíc bude od pondělí v Itálii povinné pro vstup do různých služeb.

„Museli jsme se zastavit a uvědomit si, že tohle není jen bizarní situace, ale opravdový pokus o podvod,“ popsala pro italský deník Corriere della Sera zdravotní sestra Filippa Buaová, která měla muži injekci píchnout. Případ okamžitě nahlásila svým nadřízeným, kteří informovali policii.

Deník La Repubblica uvedl, že muž se dost možná radil s postupem na internetu, novinářům se podařilo vypátrat zprávu na sociálních sítích, kde se osoba ptala na silikonové torzo z těla z Amazonu. Obsahovalo i falešný krk a paže. „Pokud s tímhle přijdu, všimnou si toho? Možná si pod ten silikon dám i nějaké oblečení navíc, aby se jehla nedotkla mé reálné ruky,“ bylo napsáno v příspěvku.

Video „Narcistní pitomci!“ Psycholog se v Epicentru opřel do narušitelů karantény a lidem vzkázal: „Nenechme se rozeštvat!" - Pavlína Horáková

testovnik ( 5. prosince 2021 20:22 )

Italové to neočkují do ramene jako u nás ? Silikonovou paži snad pozná každý. Když už to "prasklo" tak jí měl dostat do druhé a tvrdit že tu jednu má umělou.

votomtoje ( 5. prosince 2021 11:53 )

Co ses na mě přisál, ty Malý princi! Nesmíš ty diskuze tak žrát.

hafblaf ( 5. prosince 2021 11:37 )

Takže výhody přirozeně získané imunity již neplatí, rozumbradové přepíšou osnovy.

mmmate ( 5. prosince 2021 11:26 )

Normální debil,to se divím že vůbec vystudoval

resch ( 5. prosince 2021 11:23 )

Lidská blbost je nekonečná. Lidi ockujte se je to v pohodě jinak se z těchto sraček nevyhrabem

Zobrazit celou diskusi
Další videa