Sexy Decastelo (40) vyděsila návštěvníky Blesk Ordinace: Z horka přišly mdloby!

Autor: lc - 
13. 6. 2019
15:07

Moderátorka Blesk Ordinace Eva Decastelo (40) vzbudila pořádný rozruch poté, co se jí  podlomily nohy a ona se zřítila přímo na pódium na Karlově náměstí v Praze. Návštěvníci úlevně vydechli až ve chvíli, kdy zjistili, že vše se děje jen naoko.

Sexy Eva Decastelo "omdlela z horka", ale jen proto, aby návštěvníci viděli, jak budou postupovat zdravotníci z Českého červeného kříže. Jeden z nich ihned začal zkoumat základní životní funkce krásné moderátorky a ocitl se tak sexy Evě nebezpečně blízko... 

Později moderátorka vystoupila i jako figurant, na kterém záchranáři předváděli zástavu tepenného krvácení. Už dříve si přitom Eva Decastelo dala na akci vyšetřit svá mateřská znaménka.

A prozradila: „I když nejsem žádný hypochondr, na hrobě budu mít napsáno: Já jsem vám to říkala. Mám prostě rodinnou dispozici, takže k doktorům chodím zodpovědně a pravidelně. Třeba na mamograf a tak různě. Stejně tak beru zodpovědně očkování. Já i moje děti jsme naočkováni všemi povinnými i nepovinnými vakcínami.“

Video Ordinace Blesku v Praze - Lukáš Červený, hudba: hudebnibanka.cz

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

ov21 ( 19. června 2019 15:45 )

Sexy ? no ty máš teda vkus Blesku

xxxx666 ( 15. června 2019 09:38 )

Ona sebou praští doopravdy až jejím synkům někdo pustí mamky bezva videa s m rkví a další zeleninou.

vilda696 ( 14. června 2019 06:41 )

Ta šlápota vyděsí každého
http­s://zv­race­ny.cz­/con­tent/7­8204-eva-aichmajerova---decastelo

jsem.tu.taky ( 13. června 2019 18:29 )

Úplné, přesné vyjádření

fujtajxl ( 13. června 2019 17:46 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa