Topol a jeho 3 chyby: Klaus, Fischer a Tlustý!

Topolánek poslal kongresu ODS ostrý dopis. Delegáti už nyní čekají, co v něm bude...  (Autor: David Malík)
Autor: jos - 
18. června 2010
16:59

Druhé zvolení Václava Klause prezidentem, podpora premiéra Fischera a Vlastimil Tlustý coby ministr financí - tyto tři události označil Mirek Topolánek za své chyby, které by již neopakoval. Kdyby měl možnost.

Topolánek své chyby vyjmenoval v dopise, který poslal na víkendový kongres ODS. Část obsahu dopisu uveřejnil server Aktuálně.cz. Topolánek se kongresu neúčastní. S rodinou odjel do Itálie.

Topolánek své "poslední sbohem" už v pátek doručil do hlavní kanceláře ODS, samotní politici jej ale podle plánů manažera Jana Kočího mají dostat na stůl až v den kongresu. Tedy v sobotu ráno. "Zprávu od pana Topolánka mám a je určena výlučně delegátům kongresu," uvedl pro Aktuálně.cz Kočí.

S Klausem má Topolánek vyhrocené vztahy od svého zvolení lídrem ODS. S Fischerem se rozešli po skandálních výrocích pro magazín LUI. A Tlustý? Tomu Topolánek vyčítá, že jeho hlas potopil vládu během evropského předsednictví. Naopak s Nečasem vychází Topolánek poměrně dobře. Navrhl ho kongresu jako svého nástupce.

rosomak ( 21. června 2010 10:16 )

Kalousek mu inteligentně namazal schody, když mu Tlustý předtím se svojí daňovou kalkulačkou vyhrál volby - toho se jako prvního Kalousek musel zbavit. A pak ODS se zajímala jen o státní zakázky, viz takový Řebíček.

kajakosik ( 18. června 2010 19:27 )

pane Topolánku před vlastním prahem.... největší chybou jste byl vy

gogo ( 18. června 2010 18:56 )

Ten Langer se mu opravdu mimořádně povedl...

anelam ( 18. června 2010 18:55 )

Topol navrhl Nečase.....tak to není pravé ořechové......

gevi ( 18. června 2010 18:02 )

Mockrát jsem psal, že Topolánek má jednu chybu a to nerozvinotou sociální inteligenci. Jeho poslední mudrování bylo už jen labutí písní po mnoha předchozích excesech. V podstatě máte pravdu, ale já myslím, že Langer a Talmanová spadají také mezi důsledky jeho sociální tuposti (není to nyní myšleno pejorativně).

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud