Kmotři ODS: Agent 0007 a jiné exkluzivní SPZ

Co myslíte, je to náhoda, že se na parkovišti delegátů kongresu ODS sjely o víkendu takovéhle SPZ?
Autor: ot, jos - 
21. června 2010
09:44

Parkoviště bossů ODS plné prominentních espézetek ukazovalo už loni, že se v hotelu Clarion sešli »neobyčejní« lidé. Letos proto mnozí čekali, jestli konvoj s protekčními značkami opět přijede. A dočkali se.

Těžko říct, zda si jejich majitelé neuvědomili, že by bylo lepší přijet méně nápadnými vozy, nebo zda chtěli něco naznačit. Jak by se taková šifra dala vykládat?

Co třeba takhle: „V jednacím sále sice máme plnou pusu čisté politiky, ale jaké prebendy si rozdáváme doma v regionech, do toho si mluvit nedáme.“

Občerstvení bylo letos poznání chudší, ODS si dokonce na dobu kongresu vyjednala speciální jídelní lístek. Loni se delegáti rozparádili na opulentním večírku, který moderovala Daniela Šinkorová, letos se mejdan nekonal. "Žádná akce nebude, je to kvůli šetření," řekl Blesku mluvčí ODS Martin Kupka.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zamlzena ( 26. června 2010 11:15 )

a když se budete s takovým člověkem soudit, tak nemáte šanci, ani za cenu procesních vad, nevyhrajete.

e.44 ( 22. června 2010 00:10 )

Taky mám na "medvědovi" prominentní espézetku. Ale asi by se ten můj méďa mezi těma " kmotrovskejma" auťákama divně vyjímal. Je to totiž dodávka.

namsorg ( 21. června 2010 19:45 )

Od tohoto rčení se/bohužel/ stále odvíjí dění v naší politické"kultuře"A jelikož,stale ale přesvědčivě jsou peníze/i špinavé/ stále až na prvním místě,je předem určen vítěz v tomto boji v nekonečné válce mezi slušností a gaunérstvím. Prozatím to vše okolo bylo jen okázalé představení,mnoho řečí a slov a dá se říci známé tváře a statisté.Až odtsupem času se odkryje reálnost a upřimnosttoho co tato garnitura udělá dobrého pro nás-lidi této země.Doufám,že nepůjde jen o škrty /jak řekl p.Nečas/ ale o seriozní řešení problémů,které pálí/jak říkají politici/nás "obyčejné lidi".Byl bych rád, aby k tomu došlo velmi ale velmi brzy! Na rozdíl od Vás politiků,hodnoty/fyzické i duševní/ vytvářejí právě ti"obyčejní lide" tak bychom od Vás očekávali kvalitně odváděnou práci v sněmovně za tak hodně peněz-a nikoliv obstrukce a"šaškování".A trochu více slušnosti a pochopení k životu starších lidí Neprosíme o soucit-ale o slušný život na který máme právo.Nashledanou v lepších časech.

zlymikes ( 21. června 2010 19:07 )

z Hradce a ten má bílého medáka 6H6 6666.To bude asi kmotr kmotrů.

qqqq ( 21. června 2010 11:53 )

Sqvadra složená hlavně z bývalých estébáků , pasáků a vekslákú participuje na chamtivosti . Prostřednictvím korupce převyšují konkurenci , pak to dávají na odiv . Jsou k smíchu nebo k pláči ? Love nejsou vše volové .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud