„Mám pro vás tipy, pro ty, co jste jako já a nemáte ještě dárky a budete je nakupovat bůhví kdy, nejspíš v neděli nebo v pondělí. Mám super nápady!“ přišla Pomeje na instagramu s aktuálním vánočním tématem pro ty největší opozdilce, kteří ještě nemají pořízené dárky pro své blízké a třeba ani neví, co darovat.

Pak si ale Andrea nejspíš uvědomila, že by ji mohli „internetoví haters“ jako matku bez dárků odsoudit a vysvětlila, jak se věci mají. Její situace je totiž komplikovanější, než se zdá. „Chtěla jsem se trošku obhájit. To není kvůli tomu, že bych na to kašlala, ale máme doma už skoro měsíc nemocnou Aničku. Začalo to kašlem, rýmou, teď jsou horečky. Už prošla antibiotikama, homeopatikama a dalšíma věcma, takže je to náročný,“ svěřila se mladá vdova, že se dcerka Anička ne a ne uzdravit, a tak tráví čas s ní doma místo vánočních příprav.

„Nevím, co bych dělala, kdybych neměla doma Péťu, kterej ji hlídá a stará se o ni, když mám práci,“ vyzdvihla v instastories s vděkem zásluhy starostlivého partnera Petra Plačka (38). A jak to vypadá, Petr si s dcerou Andrey a Jiřího Pomeje (†54) hezky rozumí. „Dobře se o mě strejda stará,“ zazní ve videu Aniččin hlas a názor. Stromeček a adventní věnec ale doma už dávno mají, a tak je postaráno alespoň o správnou vánoční atmosféru.

VIDEO: Andrea Pomeje po smrti Jirky (†54): Stále věřím, že je jen na dovolené a vrátí se.
Video
délka: 03:36.71

Andrea Pomeje po smrti Jirky (†54): Stále věřím, že je jen na dovolené a vrátí se. Markéta Reinischová

Fotogalerie
51 fotografií