Zatímco Tomáš Plekanec se především těší na příchod třetího potomka, kterého pod srdcem nosí jeho přítelkyně, tenistka Lucie Šafářová (32), Lucie Vondráčková má už jasno, jak prožije vánoční svátky.

Po skoro deseti letech znovu se svou rodinou. Se svými kluky, dědečkem, babičkou, bráchou, s prababičkami a se všemi nalezenými mazlíčky. Bude nás hodně. Ale musím říct, že se přece jen pár věcí od té doby, co jsem odjela z Česka, změnilo. Dřív jsem se na Vánoce těšila už od září. Dárky pořizovala v maximálním předstihu a skoro odpočítávala dny.“

„Teď je to jinak. Žiju víc tady a teď. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale prostě si užívám každou hezkou hodinu, minutu, den. Už neumím koukat tak moc dopředu a brát věci jako samozřejmost,“ svěřila se magazínu Story zpěvačka.

Po deseti letech, co svátky prožívala v Kanadě, kde jako rodina žili, se těší na tradiční štědrovečerní jídla. „Táta si dá asi kapra, kluci řízky a já nějakou rybku zlatou. Nebo štiku. Rybí polévku od mámy a malakov od táty. Tedy pokud se něco nezměnilo,“ říká Lucka.

Kluci Adam a Matyáš prý Ježíškovi dárek malují, aby přesně věděl, co má přinést. A zpěvačka má také jasno: „Potřebovala bych novou pánev. Myslím tím na vaření. A zásobu kokosových vod, na kterých jsme všichni závislí,“ prozradila Vondráčková.

VIDEO: Velký návrat? Vondráčková promluvila o životě po rozvodu s Plekancem!

Video
délka: 02:09.60

Velký návrat? Vondráčková promluvila o životě po rozvodu s Plekancem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií