Červené lampičky, péřová boa a dívky v proklatě krátkých třpytivých šatech, tak to vypadalo na premiéře Czech Cabaret Show, kterou navštívila i Naďa Urbánková. Prostředí divadla Le Royal jí připomnělo její působení v divadle Semafor, a tak není divu, že se nostalgicky usmívala.

Ovšem sotva někdo začne mluvit o Vánocích, zaleskne se jí slza v očích. „Promiňte, já si nechci rozmazat oči, vše se zhatilo. Ale Janička to všechno úžasně zvládá,“ promluvila o smutné rodinné situaci Naďa.

Její dcera Jana totiž minulý týden nečekaně přišla o nastávajícího tchána, když zemřel v Indii po banální operaci. „Všichni jsme plakali, on nás měl rád a Janu měl strašně moc rád,“ posteskla si pro Aha! jedna z prvních dam českého popu, jejíž dcera Fabiánová tak opět musela rušit veselku, která byla již jednou odložená.

Navíc bude mít pokažené i Vánoce, jelikož snoubenec Dino (46) je stále v Indii a podle všeho se pravděpodobně nestihne do konce roku vrátit do Prahy. Jana bude navíc i bez milované maminky, jelikož Urbánková je pracovně velmi vytížená. „Budeme spolu pak třeba v lednu,“ plánuje si zpěvačka.

Ta je na svou dceru, která vystupuje v kabaretní show, náležitě hrdá. „Víte, když jsem byla těhotná, řekla mi známá čarodějka Helenka Růžičková, že to bude holka a bude mít talent na všechno. A taky mi řekla, ať se neopovažuju jí v tom bránit! Já trochu bránila, ale jsem na ni neskutečně pyšná,“ prozradila Naďa.

VIDEO: Dcera Nadi Urbánkové chystá veselku! Podruhé řekne ANO Američanovi!  

Video
délka: 04:48.19

Dcera Nadi Urbánkové chystá veselku! Podruhé řekne ANO Američanovi! Pavlína Horáková

Dcera Žáka i brácha Agáty v kabaretu

Ve stejném představení předvedla vnady i krásný hlas dcera herce Zdeňka Žáka (67) Zuzana, známá např. z pohádky Když draka bolí hlava. Tatínek jí bedlivě držel palce a samozřejmě měl radost, když jeho dcera písničkou o penězích pobavila vyprodaný sál.

Coby vrhač nožů ukázal své umění zase Martin Čumpelík, nevlastní syn režiséra Jiřího Hanycha (61). Otec Agáty Prachařové (34), za svobodna Hanychové, a bývalý manžel Veroniky Žilkové (58), syna vyženil svatbou s druhou ženou Barborou, kamarádkou Veroniky.

Při nácviku si půjčoval jako cíl i svou rodinu. „Jim se to asi moc nelíbí, protože jsou pak vždycky jako zařezaní,“ smál se Martin.

Fotogalerie
39 fotografií