Policie po nich chtěla, stejně jako ve známém dojemném snímku s Gérardem Depardieuem (70) a Andie MacDowellovou (60), nějaké společné fotografie zamilované Jany a Dina Bose.

Ten je kytaristou kapely The Infinite Seas a též americkým hudebním producentem původem ze severní Indie. Přepadovka byla ale tak nečekaná, že Jana zazmatkovala a ve stresu úředníkům sdělila, že mají jen fotky na sociální síti.

„Vytištěné máme pochopitelně taky. Ale v ten moment a s teplotou jsem si to vůbec neuvědomila,“ přiznala pro Aha! kajícně zpěvačka. Policie dorazila jako na potvoru v ten úplně nejméně vhodný den. Oblečená jen v pyžamu se Jana jako hostitelka dost pochopitelně necítila zrovna nejlépe.

Loni se Jana a Dino zasnoubili a jako místo veselky si vybrali Českou republiku s tím, že druhý obřad může proběhnout v Indii. Pár spolu žije už více než dva roky, z toho už několik měsíců v Praze.

Jana měla navíc v posledních dnech obavy o maminku Naďu, která byla letos už podruhé hospitalizována v jihlavské nemocnici. Kvůli prodělané rakovině nesmí nic přecházet. „Naštěstí je maminka už zase doma, z nemocnice ji propustili. Budu na ni samozřejmě dávat pozor,“ slíbila zpěvačka. Urbánkovou podle informací deníku Aha! propustili ze špitálu, kde strávila 12 dní, v pondělí.

VIDEO: Karel Gott trpí velkými bolestmi! A Naďa Urbánková skončila v nemocnici na kardiologii!

Video
délka: 04:21

Karel Gott trpí velkými bolestmi! A Naďa Urbánková skončila v nemocnici na kardiologii! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií