Milan Peroutka je velkým milovníkem Vánoc, o čemž svědčí například vánoční svetry, v nichž se často ukazuje (nejenom) na sociálních sítích. Nyní se však pochlubil nejnovějším kouskem ze svého šatníku, který by u dospělého člověka rozhodně nikdo nečekal! „Navlíknul jsem dupačky, rozdělal krb, pomazlil kocoura Vlastimila a Vánoce ofiko začaly!“ pochlubil se na instagramu fotkou v legračním červeném overalu.

„Tenhle outfit je pro mě už třetím rokem symbolem pohody,“ dodává moderátor Snídaně s Novou, který tenhle neobvyklý úbor nosil i během natáčení svého nejnovějšího vánočního klipu Bez tebe je mě jenom půl. V něm ony dupačky dostane od prarodičů a rozhodně z nich nemá radost, spíše naopak. „Tímto se, babi a dědo z klípku, dodatečně omlouvám,“ dodal vždy usměvavý umělec.

Ten se mimochodem tuhle zimu objeví nejenom na youTube, kde sedmého prosince zveřejnil nové hudební video i se svým romantickým songem, a na televizních obrazovkách (kromě Snídaně s Novou je k vidění i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2), ale také na plátnech kin. Je totiž jednou z hlavních hvězd zimní komedie Špindl 2. „Hraju tam hudebníka ztraceného trochu v lásce,“ prozradil Peroutka o své roli pro eXtra.cz.

VIDEO: Milan Peroutka: Jsem tak tlustý, že na mě praskají kalhoty!

Video
délka: 04:34.26

Milan Peroutka: Jsem tak tlustý, že na mě praskají kalhoty! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
48 fotografií