Na Jungmannovo náměstí, kde probíhal druhý ročník charitativní akce Busking pro Slunce, dorazil mladý zpěvák, talentovaný herec a úspěšný finalista populární hudební soutěže Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka s bandáží na noze. Slíbil totiž, že tu vystoupí, a jelikož chtěl dostát svému slovu, nenechal se odradit ani náhlými zdravotními obtížemi. Kromě toho, jak přiznal, za své zranění si vlastně mohl tak trochu sám – i když on obviňuje svou vlastní babičku!

„Víte, je to takový zajímavý příběh, jak jsem k téhle okrase přišel,“ smál se Milan, který před časem poměrně zásadně změnil barvu vlasů a z celoživotního bruneta se stal, alespoň na čas, blondýnem. „Moje babička byla pár dny na představení Vlasy, a jak řekla, moc jsem se jí líbil. Akorát prý jsem jí připadal trochu jako Bumbrlíček!“ líčil Peroutka, který se přitom loni v létě chlubil na sociálních sítích takzvaným pekáčem buchet na břiše. Těžko uvěřit, že by se za pouhý rok tak moc změnil!

A i když by s babiččinými slovy většina jeho fanynek nesouhlasila, Milana velice popudila. „To neměla říkat, já jsem Beran, takže mě to nenechalo klidným a hned jsem si šel zaběhat. Stanovil jsem si trasu dlouhou šestnáct kilometrů, nakonec se z toho ale vyklubalo hořkých třináct – na jejich konci jsem si zvrtnul kotník.“ Vzhledem k tomu, že to není poprvé, co se s takovým zraněním potýká, pro jistotu si zašel do nemocnice na rentgen. „A výsledek je vidět. Na šest týdnů mám tuhle bandáž a jsem hodně rád, že to nedopadlo hůř a není to zlomenina.“

Přestože by si teď měl naordinovat pořádný odpočinek, ze svého pracovního nasazení slevit nehodlá. Chystá se na různé hudební festivaly, plánuje skládání nových písniček a alespoň jeden týden hodlá strávit na Maltě na jazykovém kurzu. „Abych to shrnul, myslím si, že to léto u mě bude zase jako tradičně nějaké moc krátké. Ale podzim občas bývá také fajn, tak možná vyrazím na dovolenou trošku později,“ dodala tahle oblíbená hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

VIDEO: Milan Peroutka má zjevně problémy s váhou: Jsem tak tlustý, že na mně praskají kalhoty, tvrdil loni v prosinci

Video
délka: 04:34

Milan Peroutka: Jsem tak tlustý, že na mně praskají kalhoty! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
44 fotografií