Po natáčení dalšího dílu úspěšné novácké show, ve které byl jako host Milan Peroutka (28), se tentokrát účinkující nerozešli, ale uspořádali si před ateliéry improvizovaný mejdan. Hudbu si pouštěli přímo z aut. Jenže zatímco Peroutka a spol. měli po dvou hodinách dost, Eva si po velmi srdečném rozloučení s Milanem objednala taxíka a s dalšími dvěma fešáky vyrazila do centra Prahy.

VIDEO: Eva Burešová z Tváře: Lascivní taneček v rozkroku nového muže?

Video
délka: 00:43.61
Video se připravuje ...

Eva Burešová z Tváře: Lascivní taneček v rozkroku nového muže? redakce Blesk, hudba: hudebnibanka.cz

Až do rána

„Potkal jsem ji se dvěma muži kousek od Karlova mostu v jednom z klubů. Dobře se bavili a každou chvíli chodili kouřit ven,“ popsal Blesku jeden z nočních hostů. K jednomu ze dvou mužů měla Eva očividně blíž. Od asistenta režie show se nechala líbat a vášnivě hladit. Z fotografií je patrné, že jeho ruce nechala bloudit po celém svém těle! Rozvášněná Eva zjevně nechtěla zábavu utnout, a tak pokračovala do dalšího klubu, kde vydržela asi do čtyř hodin do rána.

Nový vztah?

„Rozhodla jsem se opět žít svůj život. Už pár let jsem v práci nebo doma, tak jsem si ve čtvrtek vyrazila. A doprovod mi dělal člověk, jehož přítomnost je mi více než příjemná,“ potvrdila druhý den Blesku sama Burešová. Dost možná tedy nezůstane jen u povyražení na jednu noc. A kdo ví, třeba...

Její těžký rok

Do letošního dubna měla zdánlivě všechno. Pak za sebou ale pan Božský, s nímž si malovala šťastnou rodinu a jemuž teprve v červnu 2017 porodila kluka jako buka (4315 g), bez vysvětlení zabouchl dveře. „Je mi smutno. Ne, že jsme bez sebe, ale že jsme si to nikdy nevyříkali. Není to pro mě uzavřené, pořád nad tím přemýšlím,“ tvrdila Eva Blesku začátkem letošního června. Kromě milostného zklamání musela měsíc nato polehávat ve špitálu kvůli ledvinové kolice. Bolest byla tak nesnesitelná, že ji Eva přirovnávala ke kontrakcím během porodu.

VIDEO: Eva Burešová: Měla jsem ledvinovou koliku, prošla jsem si peklem.

Video
délka: 03:22.48
Video se připravuje ...

Eva Burešová: Měla jsem ledvinovou koliku, prošla jsem si peklem David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
27 fotografií