Thomas Markle se rozhodl, že vystoupí v televizi, aby uvedl na pravou míru některé mylné informace, které se o něm po celém světě šíří. „Chci, aby lidé věděli, že jsem normální chlap. Jsem už v důchodu a žil jsem si poklidný život. No, a najednou se stalo tohle," vysvětlil Thomas Markle.

V rozhovoru uznal jednu velkou chybu, díky které byl jeho vztah s dcerou narušen. Sebekriticky se přiznal, že nafingoval snímky, na kterých byl fotografy "přistižen" u krejčího, v plných přípravách na svatbu. Meghan, která pro něj krejčího domluvila, ale všechno sjednala v absolutní diskrétnosti. Neexistovala tak žádná možnost, jak by se o tom měli paparazzi dozvědět.

I přesto, že mu Meghan i Harry (34) dle jeho slov odpustili, od samotné svatby od dcery téměř neslyšel. V rozhovoru přiznal, že se snaží s Meghan spojit každý den, ale bezvýsledně. Hlavním důvodem jsou podle něj nepravdivé informace v médiích, kterým královská rodina, zdá se, věří.

„Jediné, co mě napadá je, že čtou všechny ty články v médiích, ve kterých je spousta mých údajných prohlášení. Já jsem přitom za celou dobu udělal pět rozhovorů. Je dost možné, že věří tomu, co jsem nikdy neřekl, a tak se mi vyhýbají," řekl v rozhovoru Markle.

Médii proběhla také zpráva o tom, že otec nafingoval svůj důvod absence na královské svatbě. Prý si měl infarkt vymyslet! „Skutečně jsem nemohl letět na svatbu kvůli zdraví. Ve dvě ráno jsem byl odvezen do nemocnice. Měl jsem infarkt! Situace byla tak vážná, že jsem musel na operaci."


Nakonec využil příležitosti a rozhodl se promluvit přímo k Meghan: „Moc tě miluji. Jsi moje dcera a rád bych od tebe slyšel. Jakkoliv jsme rozdílní, jsme rodina, měli bychom být schopni se přes to dostat, tak se prosím ozvi," poslal vévodkyni smutně svůj vzkaz.

Nakonec dodal, že se velmi těší na vnoučka, a také až se znovu potká s Meghan. V případě Harryho to bude první vzájemné setkání, protože tváří v tvář se zatím ještě nikdy nepotkali.

VIDEO: Kate a Meghan na Wimbledonu

Video
délka: 03:14
720p 360p

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
79 fotografií