Sobota 15. května 2021
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl
Oblačno, déšť 16°C

Černé ovce královské rodiny: Ke striptérce či naháčovi Harrymu přibude pěstitel trávy a násilník!

/
 • Černé ovce královské rodiny: Ke striptérce či naháčovi Harrymu přibude pěstitel trávy a násilník!
  16. května 2018 ● 05:02

  Sňatkem prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) se královská rodina opět o něco rozroste. Ovšem královna Alžběta II. (92) z některých nových příbuzných asi radostí skákat nebude, jelikož dělají jeden průšvih za druhým. Ovšem nic nového, černých ovcí už má její rodina sama o sobě dost.

 • 1.

  Thomas Markle a zaplacené fotky

  O největší rozruch se před svatbou své dcery Meghan postaral bývalý kameraman Thomas Markle (73). Ten si totiž nechal zaplatit horentní sumu za to, že ho paparazzi »náhodou« vyfotí během příprav na svatbu. Když se vše provalilo, začal se dceři omlouvat a dokonce vycouval i z účasti na svatbě. Vše vysvětloval tím, že prodělal infarkt a necítí se dobře.

 • 2.

  Kniha špíny Samanthy Markle

  Špatnou reklamu udělala Meghan také její nevlastní sestra Samantha (53), která je upoutána na invalidní vozík. Ta sice s mladší sestrou roky nemluví, ale pomlouvat do médií jí nedělá problém. Obvinila ji z toho, že otce přivedla na mizinu a odmítá mu pomoci a dokonce o Meghan napsala i dost nelichotivou knihu.

 • 3.

  Bratr Thomas za katrem

  Ještě větší kvítko je ale další sourozenec Meghan Thomas Markle mladší (51). Ten napsal budoucímu švagrovi Harrymu dopis, aby si jeho sestru nebral. Pak se ale doprošoval toho, aby dostal na obřad pozvánku. Kromě toho je Thomas také častým návštěvníkem policejní stanice. V roce 2017 tam skončil hned dvakrát, nejprve za napadení partnerky Darlene Blunt a podruhé kvůli podání svědectví, když se do něj pro změnu pustila ona.

   

 • 4.

  Synovec Tyler drogovým králem

  Thomasův syn a Meghanin synovec Tyler Dooley sice ve vězení není, ale kdyby svou »profesi« vykonával v Británii, okamžitě by tam putoval. S obchodním partnerem vlastní obří farmu, kde pěstují mariuanu a tu pak za velké peníze prodávají. Na počest známé tetičky dokonce Tyler plánoval vypěstovat speciální odrůdu trávy a pojmenovat ji po ní. 

 • 5.

  Rozvod a erotické scény samotné Meghan

  Sama Meghan ale není zrovna neviňátko. Ještě o století dříve by jako manželka prince nepřicházela v úvahu. Nejenže je Američanka, ale má za sebou už jeden rozvod s filmovým producentem Trevoren Engelsonem (41). Navíc je herečka a v seriálu Suits (Kravaťáci) už měla velkou řádku erotických scén.

 • 6.

  Naháč Harry

  Harrymu ale očividně nic z toho nevadí. Sám dobře ví, že nikdo není dokonalý, jelikož ani on v minulosti nebyl zrovna andílek. Naopak má za sebou řadu hříchů mládí – například se nechal vyfotit v uniformě SS, v Las Vegas řádil nahatý s blondýnkou, chtěl šňupat vodku. Zkrátka princ k pohledání!

 • 7.

  Nezdárná Diana

  Za černou ovci královské rodiny byla jednu dobu považována také zesnulá Harryho matka, princezna Diana (†36). Věčně bojovala s královnou Alžbětou a ani po rozvodu s Charlesem (76) to neskončilo.

  VIDEO: Otevřená zpověď Williama, Kate a Harryho: O mateřství i smrti Diany

  Video
  délka: 02:06.46

  Otevřená zpověď Williama, Kate a Harryho: O mateřství i smrti Diany. Reuters

  Královské rodině totiž nebylo vhod, jak se Diana vyjadřovala do médií a jaké měla partnery. Filmový producent Dodi Al-Fayed jim byl trnem v oku zejména kvůli národnosti a muslimské víře. On i Diana ale nakonec v roce 1997 zemřeli při autonehodě v Paříži, když se marně snažili ujíždět před fotografy.

 • 8.

  Záletník Charles a rozvedená Camilla

  Královnu ostatně moc nepotěšil ani její syn Charles, který byl Dianě nevěrný s Camillou Parker Bowles (70), která byla sama vdaná za někoho jiného. O dva rozvody a Dianinu smrt později se znovu začala objevovat po jeho boku. Národ ji ale nikdy nepřijal natolik srdečně jako její předchůdkyni. Zatímco Dianu všichni milovali, Camillu si měřili nepříjemnými pohledy.

 • 9.

  Neteř u tyče

  Sňatkem s Camillou získal Charles také vazby na její rodinu a kvůli tomu se teď potýká s ostudou kvůli nevlastní neteři Emmě Parker Bowles (44), která se v rámci charitativního představení nechala nafotit v sexy pózách v černém korzetu a podvazcích, jako by snad byla striptérkou v kabaretu.

 • 10.

  Nevěry, sex s nezletilou a prostitutka Fergie

  Velký skandál v historii královské rodiny způsobila také teta Harryho Sarah Ferguson (58), známá jako Fergie. Její manželství s Charlesovovým bratrem Andrewem (58) skončilo poté, co byla vyfocena v náručí jiných mužů. Ani Andrew ale nebyl moc věrný a měl údajně aférky s pornohvězdou Koo Stark a hvězdou Playboye Angie Everhart.

  Rozvedli se po šesti letech a Fergie posléze zostudila rodinu, když kvůli svým obrovským dluhům prodávala kontakty na bývalého manžela. Dokonce byla několikrát nařčena z prostituce. Andrew byl na přelomu tisíciletí zase obviněn, že kamarádovi, milionáři Jeffreymu Epsteinovi, platil za sex s nezletilou.

 • 11.

  Prsa vévodkyně Kate

  Svatá není ani větev rodiny Harryho švagrové, vévodkyně Kate (36). Ona sama před svatbou pracovala jako modelka a předváděla i spodní prádlo. Po svatbě pak byla v roce 2012 vyfotografována, jak se promenáduje nahoře bez na dovolené v Provence, kterou trávila s manželem Williamem (35). Královská rodina tehdy zuřila a s fotografy se chtěla soudit.

 • 12.

  Kokainový strýček Gary

  Strýc Kate a mladší bratr její maminky Carole, potetovaný milionář Gary Goldsmith (52), taky nemá zrovna dobrou pověst. Britští reportéři ho odhalili, jak ve Španělsku kšeftuje s drogami. Údajně je také zapleten do organizované prostituce.

  Kvůli závislosti na kokainu se také v roce 2017 pohádal se svou manželkou Julie-Ann Goldsmith a dokonce ji napadl. Řval na ni, že je děv*a a udeřil ji silně do tváře levým loktem, až se z toho skácela na zem. Kvůli tomuto incidentu stanul i před soudem.

 • 13.

  Sestřenka Kate se svléká za prachy

  Kate si zkrátka své příbuzné taky nemohla vybrat, a tak musí přihlížet tomu, že se její vzdálená sestřenice vystupující pod přezdívkou Katrina Darling (27) živí coby profesionální striptérka a ve své show bývá většinou oblečena jako královna nebo na molu vystupuje v kostýmu prasete. Není divu, že ani na svatbu sestřenky s princem nebylo tohle kvítko pozvané.

 • 14.

  Divoška Pippa

  Také mladší sestra Kate a její družička Pippa Middleton (34) má za sebou dost bouřlivou minulost. Na fotkách z nejrůznějších divokých mejdanů se ukázala mnohokrát, jednou například s lahví whiskey v ruce a oděná jen v minišatech z toaletního papíru. V roce 2006 zase na Ibize sundala horní díl plavek a odhalila tak svá ňadra.

  Loni se sice provdala za miliardáře Jamese Matthewse (42), s kterým čeká dítě, ovšem i teď se jí občas přihodí trapas. Nedávno ji totiž vyvedli z obchodu, do kterého přišla i se psy na vodítku.

 • 15.

  Švagr Pippy holdoval drogám i sexu

  Ani švagra Spencera (28) si asi Pippa za rámeček nedá. Proslavil se v reality show Made in Chelsie a prozradil na sebe, že o panictví přišel už ve 13 letech a měl pak kolem 1000 žen. Navíc ujížděl na drogách.

 • 16.

  Tchán obviněn ze znásilnění

  Pořádný skandál se provalil i na tchána Pippy Davida Matthewse (75). Milionář byl letos v březnu zadržen a vzat do vazby kvůli podezření ze znásilnění dvou nezletilých dívek. K těm mělo dojít mezi lety 1998 a 1999 v Paříži a St. Barts. On sám ale obvinění kategoricky odmítl.

  SLEDUJTE ŽIVÉ SVATEBNÍ STUDIO S HOSTY I MÓDNÍ POLICIÍ! V SOBOTU OD 11 HODIN NA BLESK.CZ

  Fotogalerie
  141 fotografií

   

   

   

   

   

   

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy