Na slavnostním vyhlášení v hotelu Clarion převzal ocenění osobně ředitel společnosti, Mag. Gerald Resch, MBA.

Cílem této soutěže je vyzdvihnout exponáty, které přinášejí pokrok, jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní, určují trend vývoje ve svém oboru, mají zajímavé technické řešení, netradiční nápad, nabízí mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu nebo jsou zajímavé z ekologického hlediska. „Dá se říci, že všechna jmenovaná soutěžní kritéria se ideálně sešla u produktu Classic Protector PLUS. Novinka představuje skvělou technologickou inovaci, která lidem přináší řadu benefitů a přitom je cenově dostupná,“ komentuje vítězství Bramacu vedoucí marketingu Ing. Petra Sinkulová.

Autor: Bramac

Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazování mechů a nečistot a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních Krytin
Autor: Bramac

BRAMAC neuspěl v této soutěži poprvé…

Společnost BRAMAC získala toto prestižní ocenění už v minulých letech. Vítěznými výrobky se již dříve staly betonová střešní taška Tegalit STAR nebo keramická taška Turmalín. Letošní vítězství je tak jasným potvrzením kvality a technologické inovace výrobků BRAMAC.

Fotogalerie
8 fotografií