Potřebujete pomoct s financováním svého podnikání, ale v bance vás odmítli? Zkuste si zažádat o půjčku u nebankovní úvěrové společnosti. Například jedna z největších „nebankovek“ v Česku - PROFI CREDIT teď nabízí podnikatelům hned tři typy půjček.

„Chceme vyjít vstříc všem podnikatelům, kterým nechtějí půjčit banky. Ať už živnostníci provozují kadeřnický salon, obchod se smíšeným zbožím nebo autoservis, ProFi půjčku u nás získají rychle a jednoduše,“ říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová.

Pod hlavičkou ProFi půjčky chce PROFI CREDIT oslovit kromě zaměstnanců také majitele firem, drobné podnikatele a živnostníky. Nabízí jim úvěr šitý na míru od 30 000 do 150 000 korun na cokoliv. Stejně jako u zaměstnaneckého úvěru zavádí i pro firemní zákazníky odměnu za řádné splácení. Firemní klienti si mohou o ProFi půjčku zažádat na nové stránce www.provasepodnikani.cz.

 Podnikatelé jistě ocení možnost předčasného splacení půjčky a její rychlé vyřízení. Peníze můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru. „Peníze podnikatelům půjčíme na základě hrubého obratu, nikoliv zisku, bez zástavy nemovitosti. K získání půjčky jim stačí občanský průkaz a potvrzení o podnikání,“ upřesňuje Dana Hakavcová. Úrok ProFi půjčky je navíc daňově uznatelný.

Na výběr mají podnikatelé a drobní živnostníci tři typy půjček, které jsou vytvořené na míru potřebám jejich firmy či podnikání.

ProFi MINI

je úvěr ve výši 30 000 korun na 12 měsíců.

Pro získání půjčky stačí minimum dokladů - platný občanský průkaz a potvrzení o podnikání.

Půjčka je určena podnikatelům od 18 let, kteří aktivně podnikají minimálně 6 měsíců.

ProFi MINI+

je rozšířenou variantou úvěru ProFi MINI s nabízenou půjčkou 40 000 korun na 18 měsíců nebo 50 000 korun na 24 měsíců.

Zájemcům o tuto půjčku musí být víc než 26 let a musí podnikat minimálně 2 roky.

ProFi BONUS

nabízí úvěr od 30 000 do 150 000 korun se splatností 12 - 24 měsíců, bonus až 19 000 Kč.

Podnikatel doloží 2 poslední daňová přiznání a případně výkaz zisků, ztrát a rozvahu. Podmínkou je roční obrat minimálně 250 000 korun.

„Klienti, kteří využijí půjčky ProFi BONUS, mají navíc možnost získat bonus za dobré splácení ve výši až 19 000 korun. Našich dobrých klientů si vážíme a rádi je za to odměníme,“ doplňuje Dana Hakavcová. Více informací na www.provasepodnikani.cz.