Heardová před soudem tvrdila, že byly Deppovy závislosti na alkoholu a dalších látkách v partnerství velký problém. Herec totiž prý často vůbec netušil, co se vlastně dělo nebo co dělal. Když mu to pak měla Heardová vyčítat, odpovídal jí, že se nic takového nestalo.

Aby měla v rukách důkaz, začala Heardová podle svých slov po zhruba dvou letech vztahu Deppa fotografovat, kdykoli se vlivem omamných látek dostal do stavu, kdy nad sebou ztratil kontrolu. 

U soudu pak ukázala tři fotografie. Na první z nich ztratil Depp vědomí v příbytku na svém soukromém ostrově, na druhé se válí po podlaze v hotelovém pokoji v Tokiu a na třetí zcela pod obraz podřimuje ve svém domově v Los Angeles. 

„Buď si to nepamatoval, nebo to popíral, nebo mi říkal, že tvrdím, že se to stalo, i když se to nestalo. A nebyl nikdo, kdo by mě podpořil. Byl tam jen on a jeho zaměstnanci, kteří se o něj starali, proti mému slovu. Tak jsem začala fotit, abych mohla říct: podívej, tohle se stalo,“ vypověděla hvězda Aquamana

Na jednom ze snímků Johnny sedí v červeném tričku na gauči ohnutý do předklonu. Podle jeho bývalé manželky to mělo být po bouřlivé několikadenní pařbě v roce 2013, na které nechyběla spousta drog. 

„Nejedl, skoro nespal, jen bral kokain a pil celý den. Takhle to šlo nějaký čas a pak se zhroutil. Bylo mu špatně, omdlel a pak mu bylo mizerně. Po takovém incidentu pak často následovalo období střízlivosti,“ popsala. 

Heardová rovněž uvedla, že cítila silnou touhu postarat se o tehdy čtrnáctiletou Deppovu dceru Lily-Rose (22). Dívka byla tehdy zamilovaná do osmnáctiletého kluka, což se Heardové z ochranitelských důvodů vůbec nelíbilo. Zároveň si u soudu postěžovala, že bral herec drogy i s jejím otcem, který byl závislý na stejných látkách. 

VIDEO: Amber Heard s bývalým manželem Johnnym Deppem na Heaven Gala 2016

Video
Video se připravuje ...

Amber Heard s bývalým manželem Johnnym Deppem na Heaven Gala 2016 Youtube.com

Fotogalerie
66 fotografií