„Původně jsem je nechtěl slavit, ale když vidím, jak někteří chátrají...“ tvrdil Janda na své před-oslavě osmdesátin, která však oficiálně byla křtem nového CD. Pak mu ale dcera Marta Jandová (48) uspořádala i tajnou oficiální oslavu plnou hvězdných kolegů, a tím se jeho původní myšlenka, narozeniny příliš neoslavovat, nějak zvrtla.

A ne jinak tomu je i tentokrát, ačkoliv tato tajná oslava pro změnu nebyla tajná pro samotného Jandu, protože ten už netrpělivě vyhlížel všechny pozvané hosty a před restaurací nervózně pochodoval tam a zpátky.

Atraktivní manželky

Ve čtvrtek 5. května se rockerova rodina, přátelé i kolegové sešli v luxusním pražském hotelu Le Palais. Oslava se konala od sedmi hodin a první nedočkavci se objevili už o pár chvil dříve. Mezi prvními dorazil Jandův kolega z Olympicu Milan Broum (70) s manželkou. Další brzkou příchozí pak byla i Jandova druhá manželka Martina Jandová, která dorazila v černé dlouhé sukni s koženým křivákem stejné barvy. Zato současná Petrova manželka Jandy Alice (40) se poněkud odvázala, nechala se uchlácholit konečně teplým počasím a vzala si velice krátké černé koktejlky, které odhalily její štíhlé nožky.

»Gottova« režisérka

Další, kdo přišli Jandovi popřát k jeho významnému jubileu, byl například dlouholetý rodinný přítel, kardiochirurg Jan Pirk (74), komik Milan Pitkin (71), s nímž Janda pravidelně chodí na tenis, kterým se udržuje v tak skvělé fyzické kondici. Dorazila i autorka dokumentu KAREL Olga Malíčová Špátová (38) s manželem, kameramanem Janem Malířem (73). Oba si nesli velké černé tašky, v nichž měli ukrytou potřebnou aparaturu. Že by si je rocker najal na dokumentaci bujarého večera? Nebo i o Jandovi natáčí už Špátová dokument?

Sám Janda nakonec džíny vyměnil za elegantní oblek s motýlkem a kromě toho si přinesl svoji milovanou kytaru. Není pochyb, že vystoupení Olympicu přítomné nemine. Ti na oplátku oslavenci přinesli honosné dary.

Bohdalová stále slaví

Opět plná elánu přišla i Jiřina Bohdalová (91), která sama před několika dny pořádala bujarou oslavu svých úctyhodných 91. narozenin. Obdivuhodný drive, kterým herečka stále oplývá, nepřestává všechny fascinovat. 

Dále dorazili další známé tváře, mezi nimiž nemohl chybět producent František Janeček (77), zpěvák Petr Kolář (54) s půvabnou přítelkyní, hokejista Jiří Šlégr (50) s vnadnou manželkou Lucií (40) a v neposlední řadě i Jandův další tenisový parťák, fotbalová legenda Antonín Panenka (73).

VIDEO: Petr Janda na pohřbu Náhlovského (†72): Poslední dobou chřadnul...

Video
Video se připravuje ...

Petr Janda na pohřbu Náhlovského (†72): Poslední dobou chřadnul... David Turek

Fotogalerie
71 fotografií