Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 8°C

Rozparáděný Artur Štaidl na premiéře minisérie Iveta: Sklenička i něžnosti od krásné blondýny!

/
 • Jak si Artur Štaidl užil premiéru minisérie Iveta?
  5. května 2022 ● 13:00

  Přestože je Arturu Štaidlovi pouhých 25 let, za svůj krátký život toho stihnul prožít mnohem více než leckterý dospělý. S blížící se premiérou minisérie Iveta, která popisuje začátky hudební kariéry jeho slavné maminky, si všichni pokládali jedinou otázku - dostaví se? A pokud ano, jak si slavnostní akci užije? No, nikoho nejspíš nepřekvapí, že... dorazil. A skvěle se bavil.

 • 1.

  Elegán

  Patrně nejslavnější sirotek českého showbyznysu, jenž v roce 2014 oplakal maminku Ivetu Bartošovou (†48), a minulý rok přišel i o tatínka Ladislava Štaidla (†75), jenž v lednu podlehl zákeřnému koronavirovému onemocnění, se na premiéru skutečně dostavil.

   

  A velice mu to slušelo. Z kdysi oplácaného chlapečka se stal pohledný mladý muž, jenž, ač nikdy zájem médií nikterak nevyhledával, si náhle užíval záři reflektorů. Mnozí si povšimli, že čím je starší, tím více se stává věrnější kopií svého slavného otce.

 • 2.

  S režisérem

  Na červeném koberci si Artur Štaidl zapózoval mimo jiné i s režisérem minisérie Iveta, Michalem Samirem (37). Ten se krátce předtím nechal slyšet, že svým dílem nechtěl stavět pomník Ivetě Bartošové, ale zachytit realitu, jak to tehdy bylo. Nebo jak se alespoň domnívá, že to tak bylo.

   

  Artura šel osobně požádat o svolení, zda bude moct natáčet. „Byl jsem vnitřně přesvědčen, že to nedopadne,“ zavzpomínal režisér. Podle Arturova úsměvu u fotostěny je ale zjevné, že s tím rozhodně žádný problém neměl. A jak sám režisér zmínil, na dalším pokračování se již nyní pracuje - rodina Ivety, včetně právě syna Artura, s tím problém nemá.

 • 3.

  S tetou

  Artur pak usedl do hlavního sálu Lucerny, kde se promítaly všechny tři díly mapující život talentované, ale bohužel příliš křehké pěnice, která se nehodila do drsného světa showbyznysu. Artur je sledoval společně s tetou Ivanou, která se pod uměleckým jménem Viana, aby ji nikdo nespojoval se slavnější sestrou, také pokoušela o hudební kariéru. Rodinní příslušníci byli usazeni do lóže.

 • 4.

  Po promítání

  Po promítání následoval raut a volná zábava, kterou si každý užíval po svém. Artur se rozhodně nedržel stranou, vychutnával si šampaňské, jímž si například připíjel se svou tetou Ivanou, a zdálo se, že se skutečně velmi dobře baví. Jeho maminka přitom měla s alkoholem dost vážné problémy, a několikrát dokonce skončila v léčebně na odvykačce. Bohužel, své závislosti se nikdy zbavit nedokázala...

 • 5.

  S ženami

  O Artura byl celý večer obrovský zájem. A to nejenom mediální, ale i u přítomných hostí. Mnozí se s ním chtěli vyfotit, další s ním toužili prohodit alespoň pár slov... a jedna půvabná blondýnka jej dokonce obdařila vřelými objetími. Na veřejnosti se přitom ještě nedávno Artur objevoval s krásnou brunetkou - na premiéru Ivety však dorazil sám. Že by byl single?

 • 6.

  Galerie

  Na další snímky z akce, kde se to jenom hemžilo slavnými osobnostmi, se můžete podívat do naší galerie.

   

  VIDEO: Nová minisérie Iveta odhalí zajímavé momenty ze života Bartošové

  Video
  Video se připravuje ...

  Nová minisérie Iveta odhalí zajímavé momenty ze života Bartošové Barletta Production

  Fotogalerie
  302 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 8

fionora: Stramak si představuji jinak.

(05. 05. 2022 18:35)

e.lesanova: Hodně lidí se podepsalo na tragickém konci Ivety, snad jim svědomí dovolí spát...dobytek z Řeporyjí by měl začít věřit na karmu

(05. 05. 2022 16:52)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy